Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Júliusi babának mindenképpen...

Júliusi babának mindenképpen szükséges a mózeskosár?

Figyelt kérdés

Láttam olyan babakocsit amihez csak hordozó van,vagy esetleg textilmózes.A textilmózes elegendő?

Milyen babakocsit ajánlanátok?


2009. máj. 22. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vedd meg én is befürödtenm egyszerse volt benne a babám
2009. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi egy olyan sima babakocsit vettünk, aminek vízstintesig dönthető a támlája. Szintén júliusi lesz a baba. Szerintem a mózekosár felesleges.
2009. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudok dönteni,már napok óta a babakocsikat böngészem.Megkérdezhetem a típusát?
2009. máj. 22. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem bergon coletto van, szerintem tök jó, van lábzsákja, később ülővé alakítható, és esernyőre csukható

szerintem a mózeskosárra semmi szükség

2009. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A textilmózeshez igazából csak azért ragaszkodnák(ha egyébként nem szükséges),mert a negyediken lakunk és az kizárt,hogy a babakocsit is fel tudjam cipelni a babával együtt.Viszont a kocsit is sajnálom a földszinten hagyni,mert tároló meg nincs.Vagyis van közös csak tele van mással pakolva.Ezért nem tudok dönteni :-(
2009. máj. 22. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a mozeskosar arra jo,hogy benne az erkelyre kiteszem a babam,es jokat alszik kint.Bar,igaz mar ebben a nagy melegben nem viszem ki,csak este,es mi is kiulunk a parommal.
2009. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!