Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok fülzsír a fülben= gyulladá...

Sok fülzsír a fülben= gyulladás a babánál?

Figyelt kérdés

orvosa szerint sok a fülzsír a fülében a 10 hónapos lányomnak,amitől hőemelkedése van,olajat kell csepegtetnem a fülébe,de nem látom hogy oldaná.

Volt valaki hasonlóan,mit tettetek?

Meddig várjak,szerdán kell visszamennem.

Nem kapkod a füléhez,csak a fülbevalóját piszkálja,mint eddig is.

Szerintetek?

Éjjelente sokat sír,ezmiatt vajon,vagy mástól?

Ha felveszem,kézben hamar elalszik,van hogy álmában sírdogál.Mitől lehet?

A hőemelkedése 37,2 volt szerencsére a legtöbb,tudom nem nagy,de azért jelez valamit.

Segítsetek légyszi,nem szeretném ha nagyobb baj lenne belőle.

Félek ha nem jön ki a fülzsír,begyullad a füle.


2009. máj. 22. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Parafinolajat?
2009. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,azt.
2009. máj. 22. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mikortól lehet használni, de van gyerek fülgyertya. Ez a legjobb a világon az ilyen bajokra, én is ezzel küzdöttem éveken keresztül, ettől állandó homlok és arcüreg gyulladásom volt. Persze babóknál macerás ezt használni, de csodákra képes.
2009. máj. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Mi voltunk fülészeten,mert egyfolytában véresre vakarta a fülét.A doktornő szedett ki egy kis fülzsírt a füléből és az elocom kenőcsöt írta nekünk.Azzal kellett bekenni a kis fülét 5 napon keresztül napi 1-szer.A parafinolajat is mondta,hogy fürdés előtt cseppentsünk a fülébe,hogy a fürdővíz rendesen ki tudjon folyni ha esetleg belemegy hajmosás közben de a legjobb az ha nem megy víz a fülébe.Én nem látom hogy fájna neki,továbbra is vakarja.Valószínű.hogy jön a foguk és azért csinálják.
2009. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,remélem igazad van,és tényleg a foga.

Nem értem, a dokinő miért nem mosta ki a fülét,pedig ha jól tudom ilyenkor szokták átmosni,hogy kijöjjön a fülzsír.

Továbbra sem látom hogy oldódna a zsír.És tegnap napközben olyan kis komoly volt,de szerencsére estére volt csak 37,1 a hője.

2009. máj. 23. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!