Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlősen lehet levegőre...

Bárányhimlősen lehet levegőre menni?

Figyelt kérdés
Az orvost kérdeztem és csodálkozott miért ne lehetne, miért akarom a gyereket bent aszalni? (persze nem játszótérre gondolt, csak az udvarra) Én viszont úgy emlékszem bárányhimlősen én sem mehettem ki, férjem is úgy emlékszik. Meg sok helyen ezt is olvasom. Másoknak mit mondott az orvos? Én valami olyasmit hallottam, hogy a kiütések elfertőződhetnek? Az orvos erre azt mondta nem.
2012. jan. 3. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen lettem bárányhimlős,szerintem akkor már lehet mikor bevarasodnak a hólyagok, bár a gyerekek hamarabb túlesnek rajta mint a felnőttek
2012. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja és most vagyok 23 szóval tavaly volt
2012. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy amikor kezdenek múlni, akkor talán már ki lehet, azaz az első héten szerintem jobb bent maradni.
2012. jan. 3. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom bent kell maradni, de az okát sajnos nem tudom. De nekünk az orvos azt mondta mikor a fiam bárányhimlős volt, hogy melegben legyen és szellőztessek.
2012. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bent kell lennie. Az a legjobb, ha fekszik a gyerek, mert akkor a meleg hatására "kiomlik" rajta az osszes én nem egyenként jon majd ki. így hamarabb mulik el. Nem tudom miért, de huteni nem szabad a gyereket.
2012. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egész végig a nagyinál voltam a telken. Ott 1 kis 12m2-es ház van,de nem lehettem bent. Végig a kertben voltam és játszottunk!26l, kb 5 voltam
2012. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!