Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek jó a 3-6kg...

Újszülöttnek jó a 3-6kg Pampers? Vagy inkább kéne a 2-5ig, kórházba milyet vigyek? Elvileg olyan 3300g lesz a baba

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én babám 3200 grammal született, és Huggies Newborn 1-es pelenkát kapott. Árban kb. ugyanott van, minőségben pedig sokkal jobb, mint a Pampers, csak nincs agyonreklámozva. Ebből kb 3 csomaggal ment el, azóta a Huggies 2-est használja, ami még most is jó, pedig most már 2 hónapos, és majdnem 5 kiló. Én hagynám a francba a Pamperst a helyedben.
2009. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A méret jó, de én nem a pamperst ajánlom! Én is kaptam, de sajnos nem tudtam elhasználni,mert az első pár hónapban még nagyon híg a székletük és ennek a pelenkának nem gumírozott a hátsó része és kifolyik belőle a kaki! Szóval én inkább a Liberót ajánlom, vagy a Rossmannos nagyon jó, szerintem jobb mint a Libero és sokkal olcsóbb! A kórházban nálunk Liberót adtak és én is azt vittem be, szerintem nagyon jó!

Üdv: 4,5 hós baba anyukája

2009. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Inkább a nagyobbat vidd, már ha tényleg nem lesz 3 kg-nál kisebb. Nekem mindkét gyerek nagyobb volt ennél, de a mellettem lévő anyuka a 2,9 kg-os babájának tőlünk kért kölcsön pelust, mert nem volt jó a kisebb méret.

(Azonkívül rettentő gyorsan kinőné a 2-5kg-osat, ezért nagyobb mennyiséget nem is érdemes belőle venni.)

2009. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább újszülött méret, és NE pampers! ( legalábbis nekem nem vált be egyik méretből sem, ja és fiú babánál, merthogy ez is lényeges. Ők ugyanis felfelé pisilnek, deréknál pedig kifolyik a pisi) Nekünk a DM-es vált be nagyon az újszülöttből de épp most vettem ( megint fiunk lesz) és már az se olyan mint régen.
2009. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, én sem ajánlom a Pamperst, azt hittem először én vagyok böszme mire rájöttem hogy a pelenka miatt ázik át rendszeresen.Liberót használunk, meg Bella happy is jó volt.De liberó 1-est használtak a kórházban is neki,nekünk mondjuk már csak itthonra kellett.2 hós anyuka
2009. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A második vagyok! Igen, nekem is mondta a nővérem, hogy a DM-es nagyon jó, kipróbáltam és folyton öltöztethettem át, mert az sem gumis már hátul és vagy hónaljig pisis volt, vagy a háta közepéig kakis! Nekem a DM-ben azt mondták, hogy majd most hozzák vissza a régi minőséget Magyarországra (a németeknél ugyanolyan jó minőségűt gyártottak végig)!
2009. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az én babám 2900 gr-mal születtett és a Libero 1 használtam ami 2-4 kg-ig van.most vagyunk 4 hónaposak és a Libero 3-ast használjuk ami5-8 kg-ig van.(6kg 20dkg most a babám).szerintem is hagyd a francba a pamperst!nem szívja annyira a nedvességet!a huggiest nem tudom milyen,de nekem a libero 100%-osan bevált,nővérem is ezt használta mind a két gyerekkel.abba nem lehet sose biztosnak lenni hogy mennyivel fog születni a baba,de ha tényleg annyi lesz amennyit írsz akkor szerintem a legkisebbet válaszd,akármelyik márka is legyen az
2009. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen pelust veszel mert ezt ugyis a babád alkata fogja eldönteni a későbbiekben. Érdemes a 2-5 kg venn mert nekem 3 kg-os babát jósoltak és 3500 gr lett viszont tesómnak is azt jósolták hogy 3 kg felett lez és 2500 gr lett. Nekünk a kórházban liberót adtak és szerintem érdemes nem keverni az elején ha nektek is adnak pelust. De még most te döntesz. Nekünk először liberó majd pampers most pedig tescó színes van mert most ebből nem folyik ki a pisi és kaka. Mindig más lesz jó ahogy változik az alakja, alkata. 4 hós anci
2009. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
No,annak nagyon örülök, hogy visszahozzák a régi dm minőséget! Az egyetlen körgátas és körgumis pelus volt régen, a legjobb mind között!
2009. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én picikém 3100g-mal született, most 4hósan sincs még 5 kg, és még mindig a 3-6kg (jelenleg Liberot) használjuk. Mindenképpen újszülöttnek valót vigyél, én is inkább a Huggiest ajánlom. Picinek.
2009. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!