Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket szeretnék hogy...

Véleményeket szeretnék hogy patikai fürdetőt vagy egyéb baba fürdetőt javasoltok újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam a patikai nem túl jó.
2010. jan. 20. 11:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Orvos által felírt gyógyszertári fürdető.Nekünk legalábbis ez vált be,8 hóig ezt használtuk.
2010. jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárit.Felforralom egy kis vízzel, úgy teljesen jó.
2010. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttre mindenképp patikait használnék. Ha már nagyobb a baba, akkor kipróbálhatod a boltban kaphatókat, de hidd el, van olyan köztük, ami nem válik be, mert pl. száritja vagy allergiás lesz a baba bőre rá. A patikai talán annyibban nem jó, hogy sűrűbb állaga, illetve nem olyan illatos, mint a boltban kaphatóak.
2010. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig azt használom, 8 hónapos, finom puha a bőre tőle.
2010. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kezdettől fogva a gyógyszertári fürdetőt használjuk, védőnő és sok anyuka tanácsára, szerintem teljesen jó. Igaz nem lesz olyan illatos a baba bőre, mint a boltban kaphatótól, de mi szeretjük. Most 5 és fél hónaposak vagyunk. Igaz van egy csomó illatos fürdetőnk, amit ajándékba kaptunk, majd idővel ezeket is elfogyasztjuk. Egyébként azért ajánlott előszőr a patikait használni, mert arra a legkevésbé allergiásak a babák. Idővel át lehet térni a boltira, ha nem allergiás rá a baba.
2010. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik fürdetővel megjártam,mert csípte a babámat.Azóta nem használok semmit,csak gyógyszertári szappant.
2010. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Első nap johnson's -sal fürdettem le a kisfiam,mert nem volt időm elrohanni patikába.nem vált be mert nagyon száraz lett töle a kis bőre egy fürcsi alkalmával!másnap rohantam patikába a gyógyszertári fürdetőért, és azóta semmi gond!gyönyörű a babám bőre tőle!igaz én minden fürdés elött olajozom is a kis manómat!üdv.:4 hós fiúcska anyukája
2010. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Újszülött korától a gyógyszertárit használjuk, hamarosan 14 hónapos lesz. Testápolónak is az egyik legjobb.
2010. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a gyógyszertári Ung. hydrophyl. nonion. kenőcsöt célszerű használni. Ez egyébként érzékeny bőrű felnőtteknek is nagyon jó száraz bőr esetén arckrémnek. Tubusos formája higiénikusabb. Mi is ezt használjuk. Egy 4 hónapos kislány és boldog anyukája.
2010. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mustella,francia gyartmany,jobb mint a patikai.
2010. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!