Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány body "fogy+ egy nap 8...

Hány body "fogy+ egy nap 8 hónapos babátoknál? (hozzátáplálás kezdetén:D).

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok fogyott:-) Ahány étkezés annyi, tehát 5. Ha jó napunk volt, akkor csak 4. Hiába volt előtte nagy előke, mégis összekente magát.
2012. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos, és 1 db body. Amit reggel rá adok, este azt is veszem le. Ritkán keni össze magát szerencsére, bár akkor nagyon :)
2012. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert most akarok venni neki a következő méretből és csak "nagyon szeretnék" heti max 3-szor mosni:DDD.Az "igazi" hozzátáplálás szerintem csak most kezdődik, minden étkezéskor az újjánál (mert közben jön a foga és a szájában van a keze) tiszta kaja.
2012. jan. 3. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Off: lehet kapni olyan előkét, ami hosszú ujjú - sok body megspórolható így.
2012. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
amikor a csajszim ilyen idős volt és most is ált. egy body fogyott. inkább olyan pólónyakú előkét adtam rá. vagy volt hosszú újú előke is.
2012. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem csumpisra, közveszélyesre :) kente össze magát, akkor nem öltöztettem át, a foltosban volt estig. Mondjuk én nem püréket és főzelékeket adtam neki, hanem darabosat az elejétől (7,5 hónapos volt) kezdve, amit ő maga fogott meg és tett a szájába, úgyhogy ezzel sokkal kevésbé tudta magát összekenni mint a kiskanalas dolgokkal.


Etetéskor tűrd fel a body ujját legalább könyékig, vagy amíg csak tudod. (Én ezért is használok csak rövid ujjú bodyt, ha hűvösebb van, akkor kap egy hosszú ujjú pólót rá.). És előkéből minél hosszabbat keress, ami végigér az egész pocakján. A belebújós ujjúak is praktikusak. :)

2012. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:).
2012. jan. 4. 04:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még 4 hós lesz, de tápisak voltunk első perctől kezdve így már kezdődött a hozátáplálás.

Viszont nekem annyiszor kell átöltöztetnem ahányszor eszik, Még nem adok neki mindegyiknél, max 3x egy nap (6x eszik) de már elég sokat eszik belőlük és 1 hét alatt hozzászokott a kanálhoz.


nekem az a bajom a szakálkával, hogy a kezét folyton a szájába rakná a foga miatt így belenyomja az arcába a szakálkát...de egyébként is a kezével mindent morzsolgat és a szakálkát is fogja és morzsolgatás közben belenyomja. De van hogy csak a kezét kapja oda és ilyenkor amikor elveszi a már tutyis kézzel ken össze mindent. Ráadásúl türelmetlen is. Nem úgy megy a kanállal, hogy ahogy szívja úgy jön. Hanem amikor én adom... Szóval még egy kissé katasztrofális némi képp az etetés (bár én nagyon élvezem).

Én szakálka helyett egy textilpelenkát rakok az egész gyerekre:D és a feje alá a pihenőszékre (még nem ül) a nyakánál betűrüm meg a hasánál 2 oldalt feszesre, (kezei szabadok) így gyakorlatilag kitapétázom a gyereket és környékét evés előtt:)

De sajnos valahogy mégis megoldja a mázolást még így is...

2012. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!