Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 és fél hónapos babátok...

10 és fél hónapos babátok hány kg?

Figyelt kérdés

kisfiam igen csak megállt bő 9 kg-nál,olyan 9,20kg.Jó ez a súly neki?

Azért van,mert szinte egész nap mászik és mindenhol feláll,vagy nem etetem meg eléggé?4x eszik 1 nap és jó étvágya van,mindent megeszik.


2012. jan. 3. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
.A fiam 8,5kg. Minden ok vele.
2012. jan. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A súlya jónak tűnik teljesen, az enyém is kb. ennyi volt.

De a napi 4 étkezés kevésnek tűnik... az enyém 1 éves, de 6x eszik egy nap.

reggeli tápszer

tízórai gyümölcs vagy babajoghurt/babapuding

ebéd - sokszor az, amit mi eszünk, ha nem fogadja el, akkor üveges bébiétel... valami húsos

uzsonna - gyümölcs+babakeksz/babajoghurt/babapuding/szendvics

vacsi - főzelék/szendvics

elalváskor tápszer

2012. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a súlya! Ha szépen eszik, és sokat mozog, lehet hogy nem is hízik egy jódarabig. Az nem is gond, csak ne fogyjon. Én fiaim is 4x esznek 5 hónapos koruk óta.
2012. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 és fél hónaposak az ikreim,egyikük 9 kiló másik 9 kiló 10 deka. És ezt nehezen értük el,mostanában kevesebbet híznak,néha még fogynak is. De nem aggódom,jó a súlyuk.
2012. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva lesz 10,5 hónapos. Vasárnap vagy hétfőn mértük, 7,9 kg.
2012. jan. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10 hós és 7,7 kg volt. Kislányka.

egész nap mászik és jár, lépeget, körbe az asztalt, a kanapét, mindent.

5-6x eszik egy nap, ahogy az egyik válaszoló is írta. Csak nem iszik tápszert

2012. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lányom is 10 hónapos múlt. Épp ma mérte a védőnő, 9900 gramm. Meg hozzá 80 centi.

Pedig ő is mászik ezerrel, kapaszkodva lépeget, már egész nap megy. De azért van súlya. :)

4x eszik ő is egy nap. Nála nincs tízórai, az kimarad. De ennek ellenére nem eszik keveset. De olyan túl sokat sem. Szóval épp normál mennyiségeket. És nem is nassol, nem eszik kekszet, meg túró rudit, vagy ilyesmit. Mondjuk nem is kövér, mert elég magas is. Szóval ő ilyen testalkat.

2012. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bíztató válaszokat kaptam.....köszönöm,akkor rendben van a kisfiam,szerintem jó a súlya és rendesen fejlődik,úgy ahogy kell.
2012. jan. 4. 13:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam holnap lesz 10 hós. Tegnap mérték és 7,65 kg és 73 cm. Hosszú vékony, de nem sovány. Rendesen eszik, napi 5x - ebből 3-4 szopi, sokat mászik.
2012. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!