Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggeli ébredés nálatok is ilyen?

Reggeli ébredés nálatok is ilyen?

Figyelt kérdés
7kor már fent van, de nem megyek be hozzá, mert én még alszom és nem sír. Magában akár másfél órát is elvan és csak utána "szól", hogy felkelt. Párom mondta, hogy ő akkor már ébren van mikor hazaér. Akkor ő megeteti és át pelusozza. Ha fiunk elkezd közben hangoskodni,akkor arra felkelek.
2012. jan. 4. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. ha felébred reggel 6 kor akkor már le is mászik az ágyrol és vagy engem vagy apját eresi. De napközbe elvan fél egy órát is magába/16 hós/
2012. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép! Nálunk pont fordítva van. Az apuka épp tegnap jegyezte meg, hogy jó lenne, ha egyszer a szemét hamarabb nyitná ki mint a száját. :D 6 és fél hét közt minden előjel nélkül elkezd sírni, úgy hogy még félig alszik, követeli a reggelit. :D Jó nekünk, mert ikreim vannak és a kisfiú felsírja reggel a tesót, akkor ő is rákezd, úgyhogy reggel félkómássan megyek tejet melegíteni. :D Megjegyzem a lányom nagyon nyugis, szerintem ha a kisfiam nem hisztizne reggel, akkor mi is úgy lennénk mint te. Dehát nem így van. :(
2012. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekem így van! A 8 hónapos lányom a fejvédővel szokott játszani, néha bekapcsol a babaőr, innen tudom, hogy ébren van, de nem sír, nem panaszkodik.

A 21 hónapos fiam pedig fetreng az ágyában és beszél-beszél-beszél-beszél. Amikor megunja, akkor kiabál értem.

2012. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk kb fél 8 kor szokott a kisfiam ébredni, de amint kinyitja a szemét, már rögtön hív engem, hogy: "Any" "Any". Ugyanez a délutáni alvás után:)Néha előfordul, hogy hajnalban magam mellé veszem (sajna ezzel még küzdünk), és ha reggel mellettem ébred, akkor bökdös, lököget, rámmászik, míg fel nem ébredek.
2012. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen. Szerencsére már jó ideje nem kel sírva reggel. Csak néha elkezd "beszélgetni" a rácsvédővel és azt meghallom :) Éjszaka kicsit hangosabban kéri a cicit...

6 hónapos

2012. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányom soha nem ébredt sírva. A mai napig ha ébred, akkor elvan magában az ágyában. Mostanában sajna korábban kel, fél 7-7 között. Elpakolászik, feláll, körbejárja az ágyat. Pár napja rájött, hogy az ágya mellett álló állólámpát fel tudja kapcsolni, így nincs sötét. :)

Amikor hallom, hogy már fent van, akkor felkelek, megmosakszom, felöltözöm. Megcsinálom a reggelit, összeszedem magam.

Általában ilyenkor mindig van kaka, olyankor "szól", hogy akkor ideje kivenni őt, és elkezdeni a napot. :)

10 hónapos kislány anyukája.

2012. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom kb 6 hós korától úgy ébred, hogy magyaráz:)

Hallom, hogy matat, játszik a kiságyban.Mióta feláll, a kiságy végéhez megy és onnan kiabál be nakam a hálóba.Nem sír, csak kiabál, mintha azt mondaná:Ébresztő!!!

Olyan ennivaló.Akkor én felkelek, adok neki egy puszit, felhúzom a redőnyt, csinálok neki reggelit, ő megissza a tejitalát aztán visszateszi a cumiját és játszik meg dumál.Addig én megiszom a kávémat, elvégzek pár dolgot és utána felöltözünk.

Sírni nagyon ritkán szokott, többnyire csak akkor ha jön a foga:)

1 éves és 3 napos a lánykám:)

2012. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!