Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játszóhidat vegyünk?...

Milyen játszóhidat vegyünk? Melyik márkát ajánlanátok? Mennyiért vettétek?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom, sztem tetszene neki, mert szereti a felaggatott dolgokat nézegetni, fogdosni. De nem tudom, hol lenne érdemes venni, és milyet... Szőnyeg nélkülit szeretnék mindenképp, h bárhová tenni tudjam. Köszi előre a válaszokat!
2012. jan. 4. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van egy, már nem használjuk, majdnem vadi új... Ha írsz privit, talán meggyezhetünk. Taf toys márkájú, csatos, így ágyra, hordozóra, babakocsira is feltehető. 5 figura van rajta, 2 kicsi hal, egy nagy egér, az alján tükörrel, egy nagy halacska, ami zenél, és egy polip. Nagyon aranyos, de mivel a fiam általában alszik a kocsiban, ezért nem játszik vele.
2012. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Első vagyok, ilyen a játék. 2500Ft-ért odaadom, ha jó?

2012. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia, köszi, de én olyasmire gondoltam, amit fölé tudok rakni, amikor az ágyon fekszik. A babakocsira, hordozóra csatolható kettő is van már...
2012. jan. 4. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk ilyen van:

[link]

Mi már nem használjuk.

Ha érdekel írj privit!

2012. jan. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de engem egyelőre a tapasztalatok érdekeltek volna...
2012. jan. 10. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!