Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megér 20ezret ez a kiságy?...

Megér 20ezret ez a kiságy? Nem tudom meg e vegyem, adnátok tanácsot? Tetszik, csak nem tudom ér e ennyit? 20000nél alább nm adja az eladó

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 4. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:

bocsánat, szóval 20,000nál alább

beragadt a 0ám:)

2012. jan. 4. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos :) nekünk pont ilyenünk van csak a matrica hiányzik.

10.000.- volt újonnan az ágy, 4.000.- a kókuszmatrac. a pelenkázó 3.000.-, ezeket a bebibolt.hu-n vettem


az ágyneműt és a fejvédőt, pedig a kínaiban, arra már nem emlékszem mennyi volt, talán 2000.-

ez 2 éve volt, tehát az új értéke volt akkor 20.000.-


lemaradt a lepedő, gumis lepedő 1000.-, a gumilepedő pedig 700.-.


nem tudom emelkedtek-e az árak vagy lehet-e még ezeket ott kapni, nézd meg és dönts el ahhoz képest. mondom, nekünk pont ennyi volt újonnan, ha most is ennyibe kerül akkor én inkább újat vennék megint

2012. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak ráklikkelt, jó húzós lett az ára :S


[link]


[link]

egy kicsit "fapadosba", csak 14.000.- :)

2012. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


szóval szerintem nem:D egyébként nekünk is ilyenünk van,teljesen elégedett vagyok vele.

2012. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja,bocs,most néztem még egyszer,h nem csak az ágy,hanem minden egyéb...Úgy viszont megéri szerintem:D
2012. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kíváncsicska ***** válasza:
Mi 16000-ért vettül a vaterán.Annyi a különbség hogy maci a minta és nem zsiráf.Úgy hogy még matracot is rendeltünk így elengedte a szállítási ktsg-t.Nézz még egy kicsit szét.Pár ezer Ft is sokat jelenthet.
2012. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!