Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Összezavarodott babám, hogyan...

Összezavarodott babám, hogyan térítsem vissza?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám, mindig volt napirendünk, amióta megszületett. Most viszont össze van teljesen zavarodva. Délutánonként fél órát alszik, aztán felet ébren van, majd alszik felet, ébren van, és újból alvás. Állandóan nyűgős két alvás közt, mert persze még fáradt. Ez már harmadik napja megy így. És nem vezettem be új ételt, vagy nem eszik kevesebbet, amiből látnám, hogy pl. foga jön. Volt így nálatok is? Elóre is köszi.
2012. jan. 5. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

az jó, hogy van napirendetek de folyamatosan változtatod a babád igényei szerint? valószínűleg kimarad egy alvás, ezért van megzavarodva.

de persze lehet a fogai is, de a kora miatt én az előbbire tippelnék, pont ekkor esedékes ez a változás

2012. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor látom, hogy álmos, leteszem aludni. Délelött egy óra, délután így, aztán fürdés előtt egy fél óra.
2012. jan. 5. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ha nem eszik kevesebbet az nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem a fogával van a gond.Van már kint foga?Mert ha nincs akkor bizony piszkálhatja az is.

Az én lányom ugyanúgy evett mindig, mikor jöttek a fogai, csak ő nyűgös volt, nem tudott aludni, éjjel többször felsírt, pedig előtte nem szokott.Próbálj ki valamilyen homeopátiás szert, hátha az megnyugtatja és ki tudja pihenni magát.Lehet, hogy te nem is látod a fogát, pár nap múlva meg már kint is van, ez minden babánál más folyamat.Ha áttöri az ínyt akkor már nem lesz gond vele.

1 éves kislány anyuja

2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már két foga kint van. És most nem úgy viselkedik, mint akkor. Nah mindegy, majd talán elmúlik ez is...addig meg kihúzzuk így..
2012. jan. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!