Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Szeretitek a...

Kedves Anyukák! Szeretitek a védőnőtöket? Ha igen, mit szerettek benne, ha nem, mit nem?

Figyelt kérdés

Fontos számomra minden válasz!

Köszönöm szépen előre is! :)


2012. jan. 5. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Összességében szeretem:)

Ha kellett valami, mindig rendelkezésre állt, kérdezhettem, válaszolt, és nem telepedett rám túlságosan, nem volt "sok" soha.

Jó fej:)

2012. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szeretem benne, hogy lelkiismeretes. Azt nem szeretem benne, hogy mindenkinek ugyanolyannak kell lennie (mármint babának). Lányom 3 hónaposan kezdte el emelni a fejét, és rögtön neurológushoz akart küldeni, két hétre rá már emelte a fejét. :) Szóval túl aggódós.
2012. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Összességében szeretjük, mert kedves aranyos szimpatikus és (eddig) minden kérdésemre tudta a választ, segítőkész.

Egyetlen dolog van ami nem tetszik, azt mondta hívjuk bátran ha kérdésünk van, csak sajnos telefonon nem lehet elérni:-( Így maradnak a személyes találkozások.

2012. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi is szeretjük őt. Barátságos, segítőkész, olyan amilyen szerintem egy védőnőnek lennie kell:).
2012. jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az enyém mikor megszültem elment nyugdíjba, az új védőnő még csak be sem mutatkozott, szóval azt sem tudom hogy hívják, egyszer sem volt nálunk, a számát sem tudom, szóval nem tudok se jót se rosszat mondani róla :-)
2012. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Irigyelem az olyan anyukákat, akiknek sikerült jó védőnőt kapni.

Nekem nem sikerült :(

Egyáltalán nem segítőkész, nem is jön hozzánk ki (nem csak hozzánk), ha kérdezek tőle valamit, nem mindig sikerül neki a kérdésemre válaszolni, nem ad felvilágosítást pl. a védőoltásokról stb.

2 gyerekes anyuka , szóval elméletileg volna neki tapasztalata.

Egyébként nem szimpatikus, egyáltalán nem gyerekek közé való.

2012. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Irigylem azokat, akiknek jó védőnőjük van.A miénk egy .... szóra sem érdemes.Hetente 1x, 1 órában lehet "zavarni", akkor is sietni kell, mert neki mindíg dolga van,kérdezni már a második gyerekemnél nem is szoktam, úgysem tudja a választ,azt sem hallja meg amit mondok, nem is figyel oda ránk.Nem mintha annyira hiányozna az életünkből, de azért amikor felhívtam a 2.gyerkőccel, mert kellett volna a kiskönyv, mert dokihoz mentem és azt válaszolta, hogy most nem ér rá erre (hozzáteszem mindíg a fogadási idejében zavarom) egy kicsit elszállt az agyvizem.Aztán, amikor a kislányom az első hónap után szinte nem hízott semmit és szerettem volna hetente méretni, közölte, hogy 3 hét szabira megy.:O.Aztán vettünk egy mérleget.A kötelező oltásokat se kérdezi meg, az értékelő lapokat pedig úgy tölti ki, hogy nem is kérdez.De hát biztosan tudja, hogy mit tud a babám, meg mit nem.És csak úgy mellékesen a szomszéd utcában lakik, légvonalban kb.100m és soha nem néz be,én kutyagolok a gyerekekkel kilométereket, ha valamit akarok. Na, szóval nekem ez jutott sajna.
2012. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

17:34 es vagyok!

Ha például az utcán találkozunk, meg sem áll megnézni. Elmegy mellettünk.

2012. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Az első védőnőnkben szinte mindent szerettem, rendkívül precíz, alapos szakember volt, aki mindenre tudott valami megoldást, választ találni. Azt pedig nem annyira szerettem benne, hogy szinte minden találkozásunkkor finoman utalt arra, hogy nem tartja jónak a választott gyerekorvosunkat, mi azonban szeretjük.


A második, mostani védőnőnkben nem tetszett, hogy hónapokig nem lépett velünk kapcsolatba, és nem jött ki az egy éves státuszra házhoz (tudom, mások sosem mennek házhoz...). A férjem ezért később ment aznap dolgozni, az ikreket nekünk kellett odavinni télen, és jó ideig várakoztunk a fűtetlen váróteremben. Szóval nem szeretem benne, hogy ő nem alapos, láthatóan összeszedetlen, rendszertelen. Ugyanakkor szeretem benne, hogy kedves, nyílt, barátságos, és szerintem igyekszik jónak lenni (még elég fiatal amúgy).

2012. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem!

Mindig váratlanul állít be hozzánk,pedig rend,tisztaság van!

És a cipőjét sem veszi le soha!

2012. jan. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!