Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adott valaki már a gyermekének...

Adott valaki már a gyermekének zabtejet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Otthon készítetted v. úgy vetted?

2012. jan. 5. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó ideig azt használtam főzéshez (tejallergia gyanúja miatt), illetve zabtejszínt. Nekem jobban bejött az íze, mint a rizstejé, a szóját pedig elvből kerülöm (ill az is allergén). Egyszer próbáltam otthon készíteni, de soha többé, macerás, maszatos meló, és vacak lett az eredmény, bár nem kizárt h én voltam béna. Heti egy doboz zabtej árába nem haltunk bele (dm-ben alnatura zabtej nincs 500 FT)
2012. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám is kapta kb.7 hónapos korától. Abban főztem neki zabpelyhet, kölest, grízt. Mi is a DM-ben vesszük, otthon eszembe se jutna megcsinálni.
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!