Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam kislányomat?

Miben altassam kislányomat?

Figyelt kérdés

20-22 fok van éjjel a szobában.Mostmár(16 hónapos)Külön szobát szeretnék neki.Viszont mindig lerúgja magáról a takarót és félek,hogy megfázik.Most hosszú ujjú bodyban és harisnyában alszik,viszont félóránként kelek takargatni.

Ha külön szobában lesz és nem takargatom félek,hogy megfázik.Mit adjak rá éjszakára,hogy ha kitakarózik se fázzon meg?A hálózsákot nem tűri meg:(


2012. jan. 6. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
body+rugi
2012. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

miért nem pizsziben alszik?


habár nekem a lányom mindig is hálózsákban aludt (ez szoktatás kérdése, de már ennyi idösen nem fogadja el), de még így is gondban vagyok. nem csak hogy megfázik, hanem fel fog ébredni és ha nagyon fázik lehet vissza sem tud aludni.

2012. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

adj még rá egy rugit vagy egy pizsit.

de amúgy nem fázik még így is?

én fiam így van öltöztetve: body+ pizsama+ zokni+ meleg hálózsák és még éjszaka felkelt, hogy takarjam be egy vékony pokróccal. 20 fok van a szobájában

2012. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A rugit nem viseli el magán már hónapok óta.

A kétrészes pizsi felsője meg mindig fent van a nyakában:(

Lehet az én kiscsajom extra mocorgós alvás közben:(,ezért is vagyok tanácstalan.

2012. jan. 6. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor a hosszú ujjó body maradjon és úgy adj rá 2 részes pizsit, így ha felcsúszik a felsőrész akkor sincs kint a dereka.Ja és tűrd be a nadrágba a felsőt:)
2012. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

14:12-es

Az én kiscsajom nem egy fázós tipus egyébként,még így is,hogy csak body meg harisnya van rajta,ha nincs rajta a takaró akkor is nyugodtan alszik,nem fázik.

Ha annyi minden lenne rajta,mint a te fiadon szerintem melege lenne.Valószinű az apjától örökölte,mert én rettentően fázós vagyok.

2012. jan. 6. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányom 14 hónapos, 21-22 fok van nálunk is.

Body, zokni+pizsamó(két részes). És a pihe puha takarójával takarózik(wellsoft),nem vastag,viszont jó meleg. De állandóan kitakarózik ő is. Betakarom, és fogja lerugja, ő nem fázik,jó meleg a ksikeze is,meg a tarkóját szoktam nézni. Fél9től reggel 8ig alszik,nem ébred fel. HA fázna biztos felkelne.


3 hetes lehetett,amikor kipróbáltuk a hálózsákot,már az első éjszaka kudarca fulladt, nálunk nem vált be.

2012. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2 részes pizsi akkor és egy számmal nagyobbat adj rá, a felsőjét meg gyűrd be a naciba.

egyébként ez szoktatás kérdése legfőképpen, én biztos megpróbálnám a hálózsákot.

első körben az üzletben válasszon ő, majd csak a délutáni alvás előtt 10 percre adnám rá és így tovább míg megszereti. nagyon hasznos, nekem a 2 évesem is abban alszik de még a 4 éves unokatesó is :)

2012. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Adj rá egy ujjatlan, vagy rövidujjú bodyt, e fölé adj kezeslábas pizsamát ( ebből van olyan fajta is ami belül puha bolyhos, az melegebb is) + zoknit.

Így biztos nem fog megfázni akkor sem ha kitakarózik

2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

14:22-esnek

Ameddig nem tudott mászni és felállni ő is hálüzsákban aludt.Viszont azóta már rengetegfajtát próbáltunk,de egyiket sem tűri meg.

2012. jan. 6. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!