Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1. születésnapi ajándék...

1. születésnapi ajándék kislánynak kinek mi volt/lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Kapott hipp hopp zebrát,építőkockákat(megablocks). Mesekönyvet,és babakocsit.
2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lamaze Emily baba, bocis hintaszék, könyvek.
2012. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sütifalót kapott és mókakockát.Utóbbit névnapjára mert egy napon van a kettő.

Egy Emily babára még beruháztam volna neki de kb november vége óta nincs a Tescóban, elkapkodták.Gyanítom ehhez a gyakorikerdesek.hu-nak is köze van :)

2012. jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mivel imádja a csecsebecséket, "anyás kütyüket", ezért csattot kapott karkötővel, imádta :). 2 nappal karácsony után született,így karácsonyra kapott már sokféle játékot.
2012. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én még júliusban rendeltem az angol amazonról a mi Emily babánkat. :-) Utána láttam, hogy a Tesco-ban is kapni.

(2. voltam)

2012. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

FP tanuló szék, tolókaros tricikli. Ugyan azt csak nyáron tudjuk majd használni, de legalább nem felesleges.

Meg pár új ruha, mesekönyvek.

2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagylányom anno játszósátrat, babakocsit, játékbabát, építőkockát kapott.

A kisebbik lányom: FP kutyust, ami ugat és lehet sétáltatni (kutyamániás a drágám), vizes rajzoló táblát (Aqua Doodle : [link] műanyag kisszéket, Autók a lejtőn játékot ( [link] és mesekönyveket.

2012. jan. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 14:39 es válaszoló: www.hellojatek.hu innen rendeltem mikulásra Lamaze Emily babát. Vasárnap este tettem fel a rendelést, szerdán délelőtt fél 10 kor már a kezemben volt. Ajánlom ezt a webáruházat mindenkinek.
2012. jan. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a sátor meg a hintaló tetszett meg!
2012. jan. 8. 08:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert járni még nem tud, így a babakocsit sem tudná tolni és széken sem tud ülni, így festeni sem tud, de a formabedobó is jól hangzik! A többit akkor majd húsvétra kapja meg!
2012. jan. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!