Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászni tanuló baba, családi...

Alinaaa kérdése:

Mászni tanuló baba, családi ház, parketta, kandalló? Mit adtok babátokra?

Figyelt kérdés
A 6 hónapos fiam mászni tanul, forog, és az egész szobát végig ,,mássza,,. Családi házban lakunk, kandallóval fűtünk a szobában de a parketta hideg. Eddig volt rajta bady, harisnya meg kantáros otthonka. de tegnap észrevettem, hogy piros foltos a háta, mintha a melegtől lenne kipattogva. A hasának kell a meleg, de a hátának nem... Ti mit adnátok rá? És még hozzá tartozik, hogy akár egy óra múlva is meleg a keze. De félek, hogy egy rátával a hasán felfázna.
2012. jan. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányomon ez volt, amikor mászni kezdett:

ujjatlan body, póló, nadrág, 2 zokni. De akkor még jobb idő volt. Mostanában is mászik, imádja a járólapot. Ujjatlan body, vékony hosszú ujjú póló (vagy pulcsi, ki minek hívja), nadrág, zokni, mamusz. Sosem fázik, sőt, sokszor még ki is van melegedve.

2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, mi a 2. emeleten lakunk (társasház), de szőnyegünk nincs, csak kő és parketta.

Hosszú ujjú body + vékony pulcsi, vékony harisnya + tréning naci. 2-3 hete kezdett el ácsorogni, így még egy vékony "tapadós" zokni is rákerül. Habi-tapi van, de keveset van rajta, inkább állandóan a földön ül, mászik, fetreng, térdel...

Van egy hinta, abban aránylag sokat időzik.

A lakásban 20-21 fok van. Még nem volt megfázva.

9,5 hónapos

2012. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most néztem, hogy a kantáros ami 2-3 napja hord-még bélés is van a hátánál, vékony, de mégis. Lehet ha ezt lecserélem nem lesz olyan melege-ha attol van kipattogva.

Amit leszűrtem: 2 réteg fent 2 réteg lent:)

2012. jan. 6. 22:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Csajok, ha meleg a keze, de megnéztem a hasát, ami hideg. Akkor felfázhat? Vagy ha meleg a keze nem is fázik?Próbálom megtalálni a megfelelő variációt. :)
2012. jan. 7. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
A tarkóját nézd, az sosem hazudik. A lányom nem egyszer volt már hideg, mert előtte feküdt a járólapon. De a tarkóján meg folyt a víz. :)
2012. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Én is tudom, hogy a tarkójukat kell nézni, de nálam az vált be (nem biztos, hogy másnál is), hogy ha a kézfeje hideg, akkor elbír még egy réteget, vagy felveszem kicsit, míg visszamelegszik.

Tehát nem a tenyere, hanem a kézfeje.

2012. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!