Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ehavi Baba magazin tele...

Az ehavi Baba magazin tele van Brendon kuponokkal! Melyiket érdemes most megvennem, lesz olcsóbb is? Csak júliusban születik meg a babánk! De ha most olcsóbb, most venném meg!

Figyelt kérdés
Köszönöm mindenkinek! És kérlek ne nézzetek hülyének a kérdés miatt!
2012. jan. 6. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
én még várnék vele. Ne csak a Brendont figyeld hanem egyéb bababoltok akcióit is. egyébként mire gondoltál, mit szeretnél megvenni? mármint a mostani kuponnal?
2012. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a cumisüveg, cumi- és üvegmosó kefe!
2012. jan. 6. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezeket én a helyedben még hanyagolnám,és csak a szülés után venném meg,ha egyáltalán szükség van rá!Sok anyukán rajtamarad a cumisüveg,mert kizárólagosan szoptatnak.
2012. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam írni:). Egyenlőre ne vegél semmi ilyesmit. Bízz magadban, nem lesz szükség cumisüvegre, se cumira...

Ami egy újszülöttnek kell: Te, nyugalom, talán egy kiságy ha nem terveztek együtt aludni vagy egy "oldalkocsi", pár ruha és pelus. Esetleg valamilyen hordozó, netán babakocsi. Minden mással ráértek, akciók mindig vannak. Az első pár napban/ hétben kiderül mi kell még ha kell még valami

2012. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen igaz, amit az előző válaszoló írt. Ha tervezel igény szerint szoptatni (és sikerül is), akkor teljesen fölösleges.


Pont a napokban botlottam bele a kicsomagolatlan cumikba, cumi láncba stb.

2012. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy a baba szoba már be van rendezve! Van kiságyunk, járókánk, babakocsink, hotdozónk, fürdető kádunk, állvánnyal! Azért gondoltam az ilyen apróságokra! Köszönöm a segítségeteket!
2012. jan. 7. 09:36
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


én viszont amondó vagyok, nem árt egy cumisüveg tartalékba. legalább egy. mert mi van ha????...apuka rohangáljon utána? okés hogy megteszi de talán nem ért úgy hozzá mint mondjuk te.

2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most kihasználom! Még egy kérdésem lenne, tudom hülyeség! Párom kérdezte tőlem, hogy nem-e lenne jobb, most megvenni a pelust, mert drágább lesz később úgy is! Erre mit mondjak? Mit mondtok?
2012. jan. 7. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:

szintén első. de persze nem azt mondom hogy már most kell cumisüveg, csak azt hogy szerintem jó ha van egy minőségi tartalékban.


pelus? sok akció van a tescoban, rossmannban, DM-ben is. tájékozódjatok árakról, mert azért szerintem még lesz addig akcióban. egyébként meg hallgassatok magatokra. Ha ti megszeretnétek venni, hát vegyétek :) kicsi pelusból egy csomi, mert lehet hogy az is kicsi lesz.


De még elég fiatal terhes vagy, nem? hány hetes vagy? gondolom a nemét még biztosan nem tudni :)annyira jó ez a várakozással teli időszak :)

2012. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
14 hetes múltam, csak első babánk, és mindenki várja már!
2012. jan. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!