Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi kérdés? Hogyan működik?

Bölcsi kérdés? Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Hogy is van ez mostanság? Mennyivel előtte kell szólnom, hogy mennénk? És ha időközben elköltözünk? Olyankor mi van? Olvastam olyat, hogy ha Gyeden vagyok itthon, akkor nem veszik fel. Én szerettem volna szeptemberben visszamenni dolgozni (akkor lesz 1,5éves), de így akkor nem lesz rá lehetőségem? Meg kell várnom azt, hogy 2 éves legyen?
2012. jan. 6. 22:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor még annyi kérdésem lenne, hogy ha visszamegyek szeptemberben dolgozni (ugye lemondok a gyedről), akkor 2 éves korától attól fogom kapni a gyest (azt mellet ugye lehet 4 vagy 6 órában dolgozni), vagy így akkor attól is elesek?

Ha nincs más, akkor maradok 2 éves koráig itthon vele. Csak gondoltam jobb lett volna "valahogy kijátszani a rendszert" és kicsit több pénzhez jutni... :(

2012. jan. 8. 00:23
 12/12 anonim ***** válasza:
nem 2 éves kortól kaphatod a gyest! ha elmész 1,5 éves korában dolgozni, lemondod a gyedet akkor már igényelheted is a gyest :) max 6 órában lehet mellett dolgozni, így van
2012. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!