Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis kérdés? Hogy működik ez?...

Ovis kérdés? Hogy működik ez? Félek a fertőzésektől.

Figyelt kérdés
lehet,hogy hülyeség,de a gyerekek simán egymás után ráülnek a wc-re az oviban?Vagy letörlik elötte nekik?
2011. aug. 31. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

egymás után ülnek rá!

A lányom tavaly szeptemberben kezdte de nem kapott el semmit.

Minden délután miután elvitték a szülök elvitték a gyereket fertötlenitenek.Takaritanak stb.

Szerintem nem igazán tudnak elkapni semmit ha rendesen takritják a wc-t.

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egymás után ülnek rá,nem is lenne ott idő rá,hogy mindenki után fertőtlenítsenek.De minden délután végigtakarítják a dadusnénik a mosdókat,nálunk még nem volt ebből semmilyen probléma!
2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad elfelejteni, hogy ők még kicsik, nem nagyon van mitől tartani, hiszen nincsenek komoly (és komolytalan) nemi betegségeik amiktől tartani kéne.

A wc-ket egyébként napjában többször is letörlik, de minden gyerek után képtelenség lenne.

2011. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen minden széltől óvott gyerekek szerintem sokkal kapósabbak a betegségre is: mert soha nem találkoztak a betegségekkel.

Érdekes, engem gyerekkoromban a vonatwc-re is elengedtek, utána nem lett a kezem fetrőtlenítő trutymákokkal kenegetve, mégis egészséges felnőtt lettem...


Szerintem nem kell ettől tartani, az alapvető higiéniát biztosan betartják az OVI-ban az meg ne legyen már gond, hogy a másik gyerek után hazsnálja...

2011. aug. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Joóóó...rendben...csak amikor néztem,akkor tiszta pisi volt az ülőke,aztán ráültették simán az egyik kislányt.Én féltem...Nem vagyok egyáltalán rasszista,sőt elég empátia szorult belém,de 30 gyerekből 8-an nem romák...Lehet,hogy hülyének néztek,de nagyon féltem,hogy ...mi lesz.
2011. aug. 31. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy tetűfésűt. Komolyan...
2011. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha az ülőke pisis, azt letörlik, mielőtt más gyerek ráül.
2011. szept. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igy megértelek,és én is paráznék,és ha módom lenne máshová íratnám a gyerekem az tuti.próbáld megkérdezni az ovónénit hogy milyen családból valók,mert azért köztük is van aki szegény de azért ad magára.
2011. szept. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!