Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hipp jó éjt tejbegrízt mikor...

Hipp jó éjt tejbegrízt mikor szoktátok odaadni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Anyatejes a babám, de gyümölcsöket már eszik és ugye a reggeli meg az esti evésnek tejcsinek kell lennie, de akkor nem értem, hogy mégis mikor kellene a tejbegrízt odaadni, mert úgy értelmezem, hogy ez lefekvés előtti hami. Segítenétek? köszi
2012. jan. 7. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én uzsonnára szoktam adni, mert vacsira kevés. Szerintem nem sokban különbözik a Jó éjszakát! gríz a simától. Legalábbis nem vettem észre.
2012. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor még nem evett mindent a babám de már kevés volt uzsonna utánn csak tápszer (tápszeres volt) akkor este olyan 18-körül mikor mi is vacsiztunk kapott tejpépet (sokszor jóéjszakát pépet)majd mikor este 8-kor aludni ment akkor kapott tápszert (nálad szopi).


A lányom most már 15 hós de megmaradt az esti tápszer. Rendesen eszik 4-5 alkalommal (reggeli-ebéd-uzsonna-vacsi és néha tízórai) de lefekvéshez megy a tápszer.

2012. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval ha úgy érzem hogy kevés neki estére a tejcsi akkor adhatok neki olyat, mivel még csak 6,5 hós?
2012. jan. 7. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak reklámfogások ezek a "jó éjt" dolgok! Ha este nem elég neki az anyatej, én tápszert adnék neki! Ha az üveges tejbegrízről beszélsz, azt csak uzsonnára adnám
2012. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 11 hónapos korig ettek 5x, akkor az utolsó (este 21.30) volt csak tápszer, és előtte volt többek között tejbegríz (18.30-19.00), azaz tkp. a vacsora.

Most 1 évesek a gyerekek, már csak 4x esznek, és az utolsó tápszert hagyták el, így most már valóban az éjszakai alvás előtti lett a tejbegríz. De persze nem mindig azt kapnak, kb. hetente 2x. Hippeset meg csak akkor veszek, ha akciós.

2012. jan. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!