Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejbegrízt mikor adhatok a...

Irén24 kérdése:

Tejbegrízt mikor adhatok a babámnak? Most 7 hetes tápszeres, ti mikor adtatok a babátoknak először?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
6 hónaposan. Egy 7 hetest miért akarsz tejbegrízzel tömni?
2011. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem akarom tömni csak kérdezem h mikortól lehet mert nem tudom
2011. márc. 7. 10:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha 6 hónaposan bevezeted nála a glutént, akkor lehet neki csinálni rizstejjel vagy tápszerrel elkészített tejbegrízt.

Tejberizst ilyen módon már előbb is, 5 hónapos kor körül. De még elég messze vagytok ettől.


Egyébként rizstejjel készítve: rizstejben megfőzöd a búzadarát vagy rizst.

Tápszerrel készítve: vízben kell megfőzni a darát vagy rizst, és utána kész tápszert, vagy csak tápszerport kell hozzákeverni - egy a lényeg: a tápszerrel forralni már nem szabad, mert a hő hatására elpusztulnak a hasznos összetevők.

2011. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Tejet 1 éves kora után, vagy később ergo tejbegrízt,tejberizst is.

Tejpépet is bőven 6 hósnapos kora után,akkor is HA-t.

2011. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Lányunknak 10hósan akart adni a párom anyukája.Én attól hülyét kaptam. . . Miért tápszeres egyébként?
2011. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Fél éves koráig ne is gondolj semmi másra nagyon, csak anyatej! Kicsit próbálkozz még!Fog az menni!

Ha pedig nem akarsz szoptatni (??????), akkor is tápszer. Csak! = hetes, könyörgöm!

És csak egy jótanács...Konzultálj többet a doki nénivel, védőnővel! Mert ezt tudnod kell, hogy mivel is kell etetni egy 7 hetes babát!

2011. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
akaromírni: Csak 7 hetes!!!
2011. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
32 éves vagyok ép egészséges.Anyukám nem tudott szoptatni a tápszert kihánytam és tejbegrízt kaptam jó hígan és az égvilágon semmi bajom se allergia semmi.Annyira hú de tartsuk be hogy 1 éves kor után kapjon .Felforralt tejtermék a gríz,meg ott van még a feles tej.fele tej fele víz arány.Semmi bajunk nem lett tőlük csak az a nagy büdös helyzet hogy a mai anyukák elvannak kényeztetve és mielőtt jön a lehurrogás van 2 gyerekem a fiú 8 hónapig szopott hálistennek a lány 4-ig utána a kislány csak tápszert kapott 6 hótól pépet de ha ne adj isten nem fogadta volna el biztos hogy csinálok neki grízt,evvel most nem azt mondom kedves kérdező hogy tömjed a gyerekbe a grízt hanem estére sztem az jó neki
2011. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

ennyire hogy lehet valaki tudatlan???? Az internet világában? Beütöd a googleba, hogy 7 hetes baba táplálása és kidob egy rakat oldalt.

Első gyerekem van nekem is, mégis képben vagyok, hogy mit, mikor és miért lehet. Kicsit olvasgass és beszélgess a védőnővel, mert rád fér!

2011. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%
Utólsó de egy tahó vagy
2011. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!