Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 15 hónapos kislányomnak...

Csill79 kérdése:

Lassan 15 hónapos kislányomnak 6 foga van, ez kevés?

Figyelt kérdés
Nagyon szenved,de már hónapok óta a kezét ki nem veszi a szájából,nyálzik,a kis arca már tiszta piros a nyáltól,de a fogak csak nem akarnak kibújni én ezt nem értem.Szerintem legalább 2 hónapja nem jött ki foga,ez nem sok idő?
2012. jan. 7. 16:11
 1/8 anonim válasza:
0%
Orvosról már hallottál?
2012. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,még nem mi az??????BUNKÓ vagy!
2012. jan. 7. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:

A lányomnak ennyi idősen már 16 foga volt... De van ismerős baba, akinek az első csak 12 hónaposan jött ki...

Ha aggódsz, vidd el dokihoz!

2012. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

fiamnak 10 hónaposan jött ki az első 2 foga, majd 1 évesen még kettő.

olyan 15-16 hónaposan már 6 foga volt :D

21 hónaposan egy nagyon ronda betegséget kapott el, vírusos szájfertőzés a neve, tele volt sebbel a szája, teljesen fellazult az ínye a sok aftától. 1 hét alatt kibújt az összes foga. de úgy, csak néztünk, este még nyoma se volt, délutánra meg teljesen kint volt a négyese! ezt túlzás nélkül értsd. nagyon kemény volt, 1 hétig nem evett. inkább ráértek szép lassan szenvedni vele, 2 éves korában ha nem lesz 16 foga akkor megnézik az ínyét, hogy nincs-e bekeményedve, de addig ne aggódj :)

2012. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. jan. 7. 16:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,az én lányomnak ilyenkor még egy sem volt.17 hósan indultak be,3 hónap alatt,10db jött ki neki.És egyel sem szenvedtünk,talán most a rágókkal nyügibb kicsit.A dokink szerint nem volt baj,hogy ilyen későn fogzott.Majd hirtelen fog nektek is több jönni egymás után.
2012. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 hónaposan az én lányomnak is pontosan 6 foga volt, most 19 hónapos, és az elmúlt 2 hónapban kijött még 6. Nem kell aggódni emiatt!
2012. jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat:)Nem is értem,hogy fogzás miatt miért kellene orvoshoz vinnem,de örülök,hogy vannak itt normális emberek is:)
2012. jan. 7. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!