Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el este 18...

Xabó kérdése:

Hogyan alszik el este 18 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb módszer, de egyelőre itt tartunk:fürdés, megissza az esti tejitalt, cumi+ alvóspelus és leteszem a mi ágyunkra, melléfekszem, ő meg hozzámgömbölyödik.Ha nagyon nem megy az alvás, akkor elfekszem és ráfektetem a mellkasomra...Irigylem, akinek cumi nélkül, altatás nélkül magától alszik a babája.Majd egyszer mi is eljutunk ide:-)
2012. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először én olvasok neki mesét, aztán az apukája egyet. Mellé tesszük a plüss egérkéjét (anélkül nincs nyugi) puszit adunk, és kilopódzunk a félálomban lévő babóca mellől :)
2012. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megissza az esti kakaót/teát, az ágya melletti fotelba ülök, és magától elalszik. (közben persze 100x ellenőrzi ott vagyok-e még, úgyhogy csak akkor jöhetek ki a szobájából, ha már mélyen alszik)
2012. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz nem 18, csak 15 hónapos, de megosztom Veletek...

Megnézzük a kedvenc kutyás könyvét, aztán villanyoltás. Csak egy pici lámpát hagyunk égve...Odakucorodik mellém az ágyra, és a telefonomban lévő videok közül megnézünk egyet. (Általában amin a báttyával játszanak-birkóznak kb 10 perc)

Aztán beteszem a kiságyába, megkapja az alvós kendőjét, kap jó éjt puszit,elmondom Neki hogy mennyire szeretem :) és kimegyek...

2012. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, és bocsi,hogy közbekérdezek, de bármelyik altatási módszerrel boldog lennék..Hogy csináltátok?Mennyi idő??

És mégegyszer bocsi,hogy közbekérdeztem...

2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 18:41-es vagyok.

Nekem Ő a második kisfiam, és az elsővel 5 éves koráig együtt aludtam. Amikor megszületett a pici, megfogadtam hogy mindig a kiságyában fogom elaltatni. Ezt következetesen be is tartottam. :) Eddig mindig bent voltam Vele míg el nem aludt, de kb fél óra-óra volt minden este. És elalvás után egy órán belül már fel is sírt. :((

Kb 2 hete alszunk "így" és ma már ha kijövök kb 5 perc múlva húzza a lóbőrt minimum hajnal 3-ig. Eddig éjjel is fent volt 10-szer, most már nem. :)

Az első 2 este volt húzós, akkor sírt, de azóta nincs gond.

Nem volt egyszerű, de már bánom hogy nem csináltam ezt hamarabb!!!

2012. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!