Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma 2 hetes a kisfiam es...

Brita00 kérdése:

Ma 2 hetes a kisfiam es regelre kidagat a kezfeje es a labfeje, voltunk vele orvoshoz de mivelhogy mama szombat ezert nem tudtak vele mit csinalni . Hetfon kell visza menunk. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még veszélyes, előjöhetnek újszülöttkori fertőzések, nem ijesztgetni akarlak, csak szerintem menjetek be az ügyeletes kórházba, nem tudom, hol laktok, vagy milyen doki látta, de ilyen nincs, hogy szombaton nincs vizsgálat!
2012. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én is elvittem volna ügyeletre a babám. Milyen doki látta?
2012. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is értem, milyen doki az olyan, aki egy feldagadt kisfiút hazaküld és várat két napot... Bármilyen oka lehet, de biztos, hogy nem természetes dolog, hogy egy kisbaba kéz és lábfeje feldagad.

Én is azt tanácsolom, hogy azonnal menjetek ügyeletre. Ha nem tudod, hova menj, hívd a 104-et, ők meg tudják mondani, hogy a körzetedben hova vidd a gyermeket. Ha nincs autód a mentők kijönnek és elvisznek....

Figyelj! Ne várj hétfőig.

Egy három hetes kisfiú anyukája vagyok és kisebb dolgokért is elvinném, akár éjszaka, a világ végére is ügyeletre.

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyet értek..... Biztos szívrohamot kaptam volna ha haza küldtek volna a két hetesemmel ilyen állapotban :(
2012. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!