Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a Mama? (szülés után)

Csak a Mama? (szülés után)

Figyelt kérdés

Második babámat szültem egy hete.

A kórházban töltött 3 nap alatt az Anyukámnál aludt a kisfiam, mert apának pont határidős munkája volt, éjjel 10-11-ig dolgozott.


Amikor hazajöttünk a kórházból (minden nap jöttek meglátogatni) akkor jött Anyu is segíteni, mert orvosi utasításra nem sokat lehetek talpon :(


Ez 4 napig tartott.

Ma hazament a Mama és azóta kisfiam sír, hogy mikor jön vissza stb...elaludni sem akart,mert hiányzik a mama.

Imádom Anyumat, soha nem tesz keresztbe, csak akkor és csak ott van ahol kell, szóval semmibe nem szól bele, de a kisfiam reakciója nem esik jól :(


Tudom, fel kell dolgoznia a tesó kérdést (az öcsit imádja, puszilja, simizi) engem is ölelget, mondja, hogy szeret, meg, hogy hiányoztam neki, de nem tudom hová tenni ezt a Mama utáni sírást.


2011. nov. 15. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Benned most csalódott, mert nem voltál vele, ráadásul egy kisemberrel tértél vissza.

Apában is csalódott, mert ő sem volt jelen.

Mama volt a biztos pont az életében jó pár napig. Természetes, hogy most utána sír.

Amikor én hazajöttem a kórházból, napokig csak apa volt jó a nagylányomnak, egyszerűen csak így tudta kifejezni a csalódottságát, hogy én nem voltam vele.

Legyél türelmes és szeresd, ne ess kétségbe, foglalkozz vele amennyit igényel és kér.

2011. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most szültél, dúlnak benned a hormonom.Ilyenkor nagyon érzékeny vagy, ezért érzel így.Nem szeret téged kevésbé a fiad, csak arról van szó, hogy a mamát is szereti, és biztos nagyon jól elvoltak amíg te kórházban voltál a picivel.Meg biztos ő is érzi, hogy most már nem csak ő van.
2011. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!