Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek? Én tutira nem...

Szerintetek? Én tutira nem tenném? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Most láttam a facebookra egyik ismerősöm feltett képeit, a ma egy hónapos kislányáról, és a képen a baba ki van támasztva oldalról, úgy ülteti. Szerintem ez egy 1 hónapos gyerekkel nem normális dolog. Én nagyon félteném a gerincét. Én spirázom túl?
2012. jan. 7. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ááááá nem spirázod túl, ne aggódj! Mi az 5 hónapost ne mertük ültetni nem hogy egy 1 hónapost! Mi van az emberekkel, miért siettetik ennyire a picik fejlődését.....!??
2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ez tényleg nagyon korai. Én fél éves korától hagytam hogy üljön, mert felülni még magától nem tudott, viszont fekve üvöltött. De egy 1 hónapos babát ültetni, elég nagy felelőtlenség szerintem.
2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked van igazad,ez árt a gerincének.
2012. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is pont néztem az egyik ismerősöm ugyan ezt csinálta, nagyjából 1-2 hónapos a kislányuk. A kép alapján azt hittem idősebb, de nem!!! Szerintem sem jó!
2012. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De, árt a gerincének. De nem lehet hogy csak 1 kép erejéig ültették? Akkor az a pár másodperc nem okoz gondot.
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
emlékszem, 3 hónapos volt a kisfiam, mikor elkezdte felhúzogatni magát, nem volt el vízszintbe. akkor mondta a gyerekorvos, hogy emelhetek 1et a babakocsi támlán, meg a pihiszéken, de eszembe se jutott ültetni. még akkor is nagyon féltettem.
2012. jan. 7. 21:56
 7/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, 6 db ilyen kép van
2012. jan. 7. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről az egyik kedves (?) ismerősünk jut eszembe, aki májusban szült. Teljesen anti anya. Ez abban merül ki, hogy ivott és dohányozott terhesség alatt és után is. Szoptatás képbe se jöhetett, mert ő nem tudta elképzelni magát úgy.

Természetes úton szült, de mikor meglátta a lányát azt mondta saját bevallása szerint, hogy iszonyat csúnya volt és nem tetszett neki! [Könyörgöm, pár perces gyermek megnyomódva miért nem szép?! Nem marad örökre ilyen!]


Emlékszem rá tisztán júliusban láttam egy képet feltöltve az oldalán. Majdnem 2 hónapos volt már akkor a lánya és ült. Lefényképezte, ahogy ül a gyermeke teljesen egyedül. Mert ez nagyon jó dolog. Gondolom ezt gondolta magába és büszke volt arra, hogy a lánya ilyen 'faxa'.

Lényegében a gyermek sosem aludt, max 24 órából összesen 2-t. Mindig panaszkodott, hogy pörög a gyerek.


Nem rég kiderült, hogy olyan szinten gerincferdülése van a gyereknek, mint egy 85 éves öregembernek. Konkrétan nem tudja kiegyenesíteni magát. Ráadásul a legfrissebb képen a drága gyermek colát iszik és torta van előtte.


Tudod, a gyerekem inkább ne járjon másfél éves koráig és maradjon le mindenben, de ne legyen rokkant örök életére egy degeneratív barom miatt...

2012. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam ilyen képeket egy ismerősömnél. Még 1hónapos sem volt a baba!
2012. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8as válaszoló

teljesen ledöbbentem ezen...szegény kicsi lány

2012. jan. 7. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!