Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers? Huggies? Libero?

Pampers? Huggies? Libero?

Figyelt kérdés
Újszülöttnek melyiket érdemes venni? Ár-érték arány? Hány db pelust használ el egy újszülött havonta?
2012. jan. 8. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Újszülött liberot ne vegyél, mert használhatatlan, vastag, merev, és kifolyik a tartalma... (4-es mérettől kezdtem használni liberót is, érdekes, a 4-es méret kifogástalan, szuper)

A huggies és a papmers is teljesen jó újszülöttben. Egyébként szerintem a pampers premium a legjobb ilyen kicsiben mert van egy háló belül, ami eltartja a kakit a gyerek fenekétől - remélem érthető. De ez a legdrágább amúgy.

Sokat használ az újszülött! (kb napi 8 azt hiszem...)

2012. jan. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi kb napi 10-15 pelust használtunk el 3 hós koráig, mivel minden etetés után volt produktum. Én a pampers-re esküszöm. Nekem az jött be, jó nedvsziví a cucc is bennt marad, imádtam. Amivel a legelégedetlenebb voltam az a dm-ben kapható bio pelus, na az szar.
2012. jan. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pampers new born - ebből csak néhányat használtunk, mert elég nagy volt a babám. Én próbáltam a DM-es baby love 1-3 pelusait eddig, jók voltak. Valamint a Liberót 2-4 méretben. Egyikkel sem volt problémám.

7-8 pelus kellet az első két hónapban, most általában 6-ot használunk 4 hónaposan.

2012. jan. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Pamperset vettem. De ami jó az szerintem az, hogy veszel több kisebb különböző márkát. És kitapasztalod, nktek mi válik be. És valóban, mérettől is függ.

Én nappal Pamperset adok rá, éjjel LIberót.

2012. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Pampers kidörzsölte a kis combját, a Huggiesból pedig kifolyt a pisi. Én Libero és Bella Happy párti vagyok. Inkább Bella Happy. A Libero semmivel sem tud többet, csak a neve miatt drágább.
2012. jan. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 11 hónapig liberót hasznltam(én voltam a hülye...)sok baleset...És mégsem váltottam,mert ettől nem volt piros a feneke (az összes barátnőmnek érzékeny bőrű babája született és csak vagy az 5. próbánál találták meg a megfelelő pelust!Én meg örültem hogy nekünk meglett elsőre..Na de ez nem így van,mert nálunk mindegy volt gyakorlatilag semmire nem volt allergiás..)

Kaptunk egyszer huggiest,na nekünk az dörzsölte kia combiját..)



Akkor kipróbáltuka pemperst,és beleszerettem!Sokkal vékonyabb...,mégis bírja..Énimádom!ÉSbvertem a fejem a falba,hogy eddig meg szenvedtem a liberóval :(

Nekem is a libero merev vastag...


Mostvárjuk a hugit,és énpamperssel kezdek,remélem Ő sem lesz érzékenybőrű :)

2012. jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam mindet. Libero vastag merev, Huggies vékony merev, pampers vékony puha nekem ez jött be. sajna drága, de ha a dm-ben veszel 132 db-os dobozba és felhasználod rá a 25 %-os kupont a végösszegre meg a 15 %-osat akkor nagyon olcsó. én így veszem. az ár miatt én már mindent próbáltam szinte, de ennél maradtam.
2012. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kíváncsicska ***** válasza:
Én 3 fajtát próbáltam (most 6 hetes a babám).Az egyik a Pampers,na nekem abból folyt ki minden.A másik az a pelus amit a kórházban adtak,végül is nem volt vele semmi gondom.A harmadik a Huggies azzal sincs semmi gondom.Azért a huggiest veszem mert a dm-ben vásárolok kuponnal és pontgyűjtő kártyával és így nem jövök ki drágábban mint a No Name pelusokkal.Persze ez az 1-es méret nem tudom mi lesz ha nagyobbra kell váltani
2012. jan. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!