Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Botond névhez, milyen testvérn...

Botond névhez, milyen testvérnév illik a legjobban? Elsősorban lánynevek érdekelnek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 07:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Sztem legjobban Bianka.


Amúgy minden B-vel kezdődő név (alliteráció miatt), vagy vegyes hangrendű legyen, mert a Botond elég mély, én egy Rékát nem tudok elképzelni hozzá, Reginát viszont inkább.

2012. jan. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Bianka pont hogy nem, teljesen más stílus.


Inkább Emese, Sarolta, Helka


Esetleg Boróka, Boglárka, Bíborka vagy Blanka

2012. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Botond és Réka -nagyon szépek egymás mellett :)
2012. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Botonda
2012. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Botond:régi, magyaros, ám mostanában divatos, becézés nélkül szép név.

Hasonló lánynevek szerintem: Sára, Sarolta, Réka, Orsolya, Kinga, Eszter, Veronika, Zsófia.

Mi a vezetéknév? Úgy még könnyebb lenne segíteni.

2012. jan. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Az én kisfiam is Botond. Ha a kistesója lány lesz, Luca lesz. De azért én is kíváncsi vagyok, hogy mi illik hozzá.
2012. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Bianka

Olívia

Borbála

2012. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
A mi kisfiunk is Botond. A 2. babánál is ragaszkodtam a magyar névhez, és ahhoz, hogy ne olyan legyen, amit mindenki, mindenáron becézni akar. Meg nekem ez a név kamaszkori nagy szerelemem. A kislányunk Villő.
2012. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a Bianka jutott először az eszembe.

Amennyiben B betűset keresel hozzá Boglárka, Bíbor( ez a név az én nagy kedvencem, ha lesz lányom így fogják hívni), Borka, Boróka, Bodza

de készülj fel hogy a sok B betűsbe bele is gabalyodhatsz egy idő után. Egy ismerősömnek Boglárka és Bálint a két nagy 1,5 év van köztük, egy idő után a Bogi és Bálintból már Bolint lett. A harmadik babájuk Zsombor lett :)

Ha más kezdő betűben gondolkodsz akkor Sára, Anna, Kinga, Olga, Vera, Kata

2012. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A vezetéknév:Dóczi
2012. jan. 14. 04:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!