Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le erről?...

Hogyan szoktassam le erről? Miért mostanában sír, úgy mint akit ölnek? Hogyan tudnék neki segíteni, hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
A kislányom 31én lett 1éves.addig is voltak alvásproblémáink,de az elmúlt 2hét már teljesen katasztrófa.óránként ordít és felkel,már közöttünk sem nyugszik meg.még szopizik.kap homeo bogyót,de az sem használ.amúgy nagyon jó,kiegyensúlyozott baba.csak az éjszaka ne lenne.válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. jan. 8. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Cicin alszik el? Ha nem, akkor érdemes lehet megpróbálni lassan leszoktatni az éjjeli szopiról (ha igen, akkor is, csak akkor nehezebb). Nálunk legalábbis dettó ugyanez volt, nekünk az éjszakai szoptatás abbahagyása hozta meg a várva várt eredményt.

Most 20 hónapos, azóta is ritkán fordul elő, hogy teljes egészében végigaludná az éjjelt, de ha felsír, elég egy kicsit megsimogatni, és alszik vissza, nincs ez az őrület. És napközben is sokkal jobb a kedve, gondolom azért, mert kialussza magát.

Persze ha nem érzed magad késznek erre, nem szeretnélek rábeszélni, mert elég nagy elszántság kell hozzá. De ha mégis, akkor csak bátorítani tudlak, egyévesen már nem bűn az ilyen. :)

2012. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos igen csak azon alszik el,napközben és este is.mondjuk este nár párszor elaludt úgy,hogy közénk raktam,kikapcsoltam a tévét és úgy elaludt.de ezt napközben nem tudom,hogy megoldani
2012. jan. 11. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk pont ugyanez van, 1 éves. Szerintem nálunk a fog lehet, még csak 1 bújt ki. Esetleg napközben ne nézzen sok tv-t, ezt csak azért mondom, mert nálunk 1 szoba van, ha tévézünk, ő is nézi, és megfigyeltem, ha kevesebbet járatjuk,nyugodtabban alszik. De olvastam még olyat is,hogy az oltások hatásaira is lehetnek ilyen tünetek, még akkor is ha régebben kapta.

Én is csak annyit tudok tenni, hogy ha nagyon sír, ölbe veszem, ringatom, ciciztetem,vagy adok neki egy kis vizet.

2012. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!