Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok arról, hogy 19...

Ben Tyler kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy 19 évesen apuka leszek és ez engem boldoggá tesz?

Figyelt kérdés
Csak olvastam itt a sok negatív véleményt a fiatal szülőkről és érdekelne, hogy mi a véleményetek rólam.
2012. jan. 8. 11:18
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
szia 10-es rendben egy év múlva ugyanitt megfelel?
2012. jan. 8. 12:49
 12/25 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen lettem terhes. Nem terveztük, de természetes volt mindkettőnknek hogy megtartjuk. Nagyon jól döntöttünk. Imádtam fiatal szülő lenni. A kapcsolatom nagyon jó a fiammal aki már 10 éves és van egy 3 éves kisöccse is. Most se csinálnám másként. Szerintem jó fiatal szülőnek lenni.
2012. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%
Az a véleményem,hogy te ugyanaz a kérdező vagy,aki a múltkor előadta itt(akkor éppen lány voltál),hogy ő 18 évesen ikreket szült,elköltözött otthonról,és meghalt a vőlegénye.A válaszom továbbra is az,ami akkor volt:szórakozzál már máshol!
2012. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

:) Az utolsó válaszoló érdekeset írt. :D


Ha ezt Te így érzed, akkor gratulálok, sok boldogságot nektek!

2012. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki felelős apuka legyen nincs korhoz kötve, egy 30 felett gyereket vállaló férfi nagyon rossz apuka is lehet.... nem foglalkozik a gyerekkel - mert már van egy csomó rögzült szokása, igénye amelyekből nem hajlandó leadni. Stb. Nálunk legalább is ez a helyzet.


A fiatal apukák ha korábban kiélték magukat, akkor tudnak nagyon hűséges férjek és jó apukák lenni. A fiatalkornak nagy előnye, hogy rugalmasak tudnak lenni és tudnak idomulni az új kialakult helyzethez.


Én szívemből nagyon sok boldogságot és örömöt kívánok nektek az új életetekhez. De jó ha tudjátok hogy időnként lesznek nehéz helyzetek, ha pl. már egy hónapja nem tudtok normálisan együtt aludni, nem életet élni, fáradtak vagytok, nem tudjátok azt és úgy csinálni ahogy eddig - ezekre az esetekre azt kívánom, hogy őrizd meg csak a fele ennyi lelkesedésedet és mindig boldogok lesztek. Egy kisgyereknek az alap ellátáson másra nincs is szüksége csak boldog szülőkre. :)

2012. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Egészen nyugodtan le lehet pontozni,a másik említett kérdésnél is ezt tették mikor leírtam h csak kamu,a moderátorok mégis törölték,tehát nekem volt igazam.

Senkinek sem tűnik fel mennyire regényesek ezek a kis történetecskék..?

2012. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem értek sok embert komolyan.Vagy avval jönnek,hogy fiatal, vagy avval,hogy nincs meg az anyagi oldala.Fiatal szülő lesz és akkor mi van?Keres annyit a leendő apuka,hogy a babának semmiben nem kell hiányt szenvednie.Komolyan ennyi kötözködő ember van, vagy inkább irigy??Úton van már a baba,vagy még tervezitek?Fiatalon szültem én is, igaz nincs annyi jövedelmünk mint amennyi neked, de szerencsére mindent megkap a kisfiunk.Nem kell márkás Fisher Price játékokat vennünk,mert nem érdekli.

Sok boldogságot kívánunk nektek! E. 22/N 19 hónapos kisfiú anyukája

2012. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
hogy ne legyek bunkó, de hasson amit közölni szeretnék kedves 13 nem tudom mi a francról beszélsz, én még most tettem fel első kérdésem a gyakorin, de ha te ennyire jol tudod hogy kamu akkor gyere már és finanszirzod a dolgaimat és tanulj helyettem közben! Amúgy meg minek írsz ha csak gyanusítgatsz hogy kamu??? 19 éve fiú vagyok nem voltam még lány föleg a múlthéten nem és én nem szórakoznék olyannal hogy meghalt a vőlegényem meg ilyenek.... rólad meg annyit hogy olvasni se tudsz mert a nevem is ki van írva a kérdésnél!!! Én csak szimpla véleményt akartam! Na respect!!!
2012. jan. 8. 14:43
 19/25 A kérdező kommentje:
tisztelt :14,15,17 köszönöm szépen nektek a jókívánságokat!!
2012. jan. 8. 14:45
 20/25 A kérdező kommentje:
Ja 13-as még annyit hogy az ilyen felhasználókat, szelektálni kéne az operátoroknak és nem lenne annyi b@rom!!!
2012. jan. 8. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!