Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen készítményt ajánlanátok...

Milyen készítményt ajánlanátok (esetleg homeos), amelynek nyugtató hatása van, de teljesen természetesre gondolok?

Figyelt kérdés

11 hónapos kisfiam sajnos eléggé nyugtalan éjszaka...(lehet,hogy fogzás,hasfájás,de a legrosszabb az,hogy nem tudom mi a baja és így nem tudok segíteni neki)szeretném megnyugtatni valamivel.

mostanában már sír is........

a kiságyból nem akarom kiszedni,mert rászokna.

ötletek?


2012. jan. 8. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vibrucol kúp
2012. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen erről most olvastam....ki fogom próbálni,remélem segít majd.

Ha még valakinek van ötlete....várom.

2012. jan. 8. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Viburcol kúp előtt mindenképpen a chamomilla vulgaris 15 ch-s golyócskával kezdenék!A Viburcol az komplex készítmény(tehát többfajta összetevője van)ezáltal "erőssebb"

Elsőbb kezdj a chamomillával 3-4X5 golyót oldj fel egy korty vízben!Beadás előtt-után félfél órával ne egyen-igyon a babád és a golyók fémmel nem érintkezhetnek!Ha nem válik be a 15-ös akkor válts 30-ra és ha az sem akkor nyúlnék csak a kúphoz!Már csak azért is mert melyik baba szereti ha minden nap kúpot dugdosnak a fenekébe!tehát én ezt csak végszükség esetén használnám!

2012. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos,tegnap lefekvés előtt tettem be neki egy kúpot,nem volt annyira nyugtalan......,de ugyanúgy időnként mozgolódik,felnyöszörög,ilyenkor meg kell igazítani,cumit betenni és alszik tovább.

ez kb 4x történik meg éjjel.Még nem jöttem rá ennyiből,hogy tényleg hatásos-e a kúp.

2012. jan. 10. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Valakinél a homeós cuccok 4-5 nap múlva fejtik ki hatásukat!Ne hagyd abba előbb utóbb jobb lesz hidd el.

2012. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!