Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónaposan nem szereti a...

4 hónaposan nem szereti a tejport. Kezdhetem a kóstoltatást?

Figyelt kérdés
Korai lenne még ha kóstoltatnám alma, sárgarépalével? Arra gondoltam talán jobb lenne az étvágya, sírva eszünk majdnem mindig. 120 ml eszik egy evésre, ha minden rendben, amúgy kevesebbet sajnos, fejlődik de lassan és javítana az étvágyán talán más íz és majd a hozzátáplálás. Ti mit gondoltok?
2012. jan. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. a tapszeres babat el lehet kezdeni hozzataplalni 4 honaptol. Kezdj babarizzsel.De ne feledd az o etkezesenek meg nagy resze tapszer kell hogy legyen mert abban vannak az osszes vitamin asvanyi anyagok ami neki a fejlodesehez szukseges. Az almaletol es mastol szerintem csak eltene es meg jobban nem kellene neki a tapszer. Ne aggodj lehet hogy egyszeruen csak nem ehes. Ha ehes lenne jelezne.
2012. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

en 3es fel hosan kezdtem a hozzataplalast! most 5hos es ezeket eszi (alma ,banan,sutotok,babapiskota az almaba,tejpepek,babapudink ,sargarepa,krumpli,es vegyesen is kapja pl krumpli sargarepa tok!)

sajnos az en kislanyom is tapszeres es o meg most is nem eszi meg a 120ml :(sok tapszert kiprobaltam de ez van :) szepen eszik holnap lesz pont 5hos 6800g 68cm

2012. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!