Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon tudja majd a nagyobb...

Vajon tudja majd a nagyobb tesó ruháit hordani?

Figyelt kérdés
Nagyobbik lányom novemberi,a kistesót pedig aug.végére szept elejére várjuk. Nagyon sok eltérés ez,vagy azért a ruhák nagy részé tudja majd használni???
2012. jan. 8. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első időkben biztosan tudja használni,hacsak nem lesz nagy eltérés a súlyukban.
2012. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bodykat rugikat minden gond nélkül, mondjuk anagyon nyári és a nagyi téliket nem, pl. bundazsák, overál, cipők, napozók.

de 2-3 éves korára már szerintem ez se lesz

2012. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy tudja hordani. Nálunk a nagy június közepi, a kicsi április végi!!! A téli ruháik is jók!! Bár az is igaz, hogy a nagy 3,5 kg-os volt a kicsi pedig 3 kg és Én téli ruhában mindig nagyobbat vettem, hogy ha úgy alakul és alá kell öltöztetni akkor még úgy is kényelmes legyen számára/számukra. :D

2012. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tudja .többet is fogja használni. először nagyok lesznek picit, aztán meg pont jók. Persze a bundazsák, overál kérdés, de lehet az is jó lesz.

Később a melegítők, pulcsik, minden jó lesz.

2012. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. valamiért úgy értelmeztem, hogy áprilisi lesz, nem tudom miért :S igen, fogja tudni hordani, ha nem is az első évben (ugye sokat számít menniyvel születik) de fél-1 éves korától már biztos :)
2012. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!