Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam július 30-án lesz 2...

Kisfiam július 30-án lesz 2 éves és szeptemberben kezdi a bölcsit. Hogy is lesz ez?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,hogy mikor kell jeleznem,hogy visszamegyek dolgozni a munkáltatónak és ha szeptemberben kezdi mennyi a beszokás.Addig gyesen leszek vagy szabin?Vagy mindkettőn?6 órába megyek vissza és kérem mellé a gyedet.Tehát ha kiveszem a 2 éves szabimat az szeptember végéig jár,de a gyes meg július 31-ével.Valaki segítene?Bocs ha bonyolult voltam.Ja és a 2 évi szabimnak milyen kifizetés lesz az alapja?Annyi lesz mint amikor még dolgoztam és elmentem szabira vagy kevesebb.Előre is köszi a válaszokat.
2012. jan. 8. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyedet nem fogsz kapni, hanem gyest, ami 2 éves kor fölött adható. Gondolom csak elírtad :)

A munkádtól és a munkáltatódtól függ, hogy mikor kell szólnid, megbeszélned velük, vissazvesznek? Biztos vagy benne, hogy mehetsz szeptembertől 6 órába dolgozni? Ha igen, szerencsés vagy :)

Ha szeptembertől dolgozni akarsz, akkor előtte kell a beszoktatással számolnod, ezt a bölcsiben beszéld meg. Nálunk min. 2 hét.

Ha jól tudom, ha gyest kapsz, nem adják ki a szabit -de ezt inkább a munkáltatódtól kérdezd meg.

2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!