Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lázasodhatott be ha más...

Mitől lázasodhatott be ha más tünete nincs?

Figyelt kérdés
20án lesz egy éves a kislányom.Ma hajnalra belázasodott.Levonva 38.8volt neki.Adtam Nurofent 30-40perc múlva levitte 38.1re.Alszik.Tegnap volt a széklete folyékony reggel de este már keményebb.Úgyhogy hasmenése nincs.Mitől lehet?Semmi más tünete nincs.Volt valaki így?Megyünk dokihoz csak kíváncsi voltam volt e így valaki.
2012. jan. 9. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogzás,simán lehet.Nekem is lázas volt 2 napig de csak este,folyott az orra,még nem is annyira nyáladzott,mint szokott és kibújt az első foga,majd következőleg,folyton hozzányomta az arcát valamihez,és szinte ömlött a nyála akkor meg a 2. foga, a doki is mondta hogy rengeteg dolog lehet fogzásnál.
2012. jan. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Van az úgynevezett " háromnapos" láz is. Ezen általában minden baba átesik. A harmadik nap végén elmúlik a láz és kijönnek pöttyök rajta. Mi vittük orvoshoz, de azt mondták elmúlik magától. És lehet a fogzás is. Szerintem akkor vidd orvoshoz, ha túl magasra megy a láza és nem tudod levinni.
2012. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!