Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lapos a babám feje, használtat...

Lapos a babám feje, használtatok ilyen fejpárnát? Segített? www.babymoov.hu/aruhaz. Php? F=arureszletek&az=503

Figyelt kérdés

[link]


Szülés közben eltörött a kulcscsontja,és nem fordította jobbra a fejét,kímélte.

itthon meg mi kíméltük hogy szinte soha nem volt hason,erre a fejecskéje tiszta lapos lett most már elég szépen forgatja csak a totya felére mindig elbillen neki.Szóval aki ilyen dolog miatt használta ezt a párnát annak ill.a a babának használt.

Köszi.


2012. jan. 9. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A lányomnak valószínü szülésnél meghúzodott a nyaka és ö is inkább fekve egyirányba fordította. Hasra sem akart feküdni. Neki is ellaposodott.


Minket elküldött a doki ortopédushoz és a gyerekorvos ajánlotta ezt a párnát. (de ez csak addig jó, míg nem mozog. nekem a lányom akkor már sokat mozogott az ágyban ha alá tettem volna kb 2 percig aludt volna rajta)

Az ortopédus minél több hasra fordítást ajánlott és minél elöbb foduljon magától hogy hason aludjon, így vojta tornát írt fel.


Több kontorlon is volt ahol azt mondta´k kb 1,5-2 éves korára lesz kerek neki. Hát most 15 hós sokkal jobb, és nagy haja van , de én látom azért kicsit. habár nyaralás alatt (14 hós volt) több anyukát kérdeztem de ök nem látták (akkor vizes volt a haja és r´lapult a fejére).

de mi még kicsit laposnak látjuk.


nálunk az egyik nagy baj az is volt, hogy nagyon kemény volt a bölcsö matraca. szerintem nyugodtan használj ilyet, nekünk orvos ajánlotta. ja elvittem megmutatni az gyogytornásznak és ö is azt mondta hogy nyugodtan, használhatjuk ha nem mozog az ágyban. de mivel mozgott én vissza küldtem.

2012. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja nekünk ilyen volt


[link]

2012. jan. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szuper

pont ma 2hós de nekem senki még csak nem is említett ilyesmit!!

úgy totózza az ember ki hogy mit lehet ilyenkor tenni.

őrjítő

Köszi.

2012. jan. 9. 11:58
 4/5 Mackó3 válasza:
sziasztok az én babám 11 hetes,lapos a fejecskéje hátul,nagyon jól mozgatja a fejét,csak sajnos mindig ugyanabban a pozicióban szeret aludni,ha hasmánt altatom ki fog gömbölyödni?köszi a válaszokat
2012. jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

magától is ki fog gömbölyödni úgy olvastam,majd ha már többet ül meg elkezd mászni csakhát olyan furák így igaz??

vagy beszerzel egy ilyen párnát,

2012. jan. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!