Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik legyen a kettő közül?...

Melyik legyen a kettő közül? (Babakocsi)

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]



2012. jan. 9. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első. Bár nem ismerem pont ezt a fajtát, de azt tudom, hogy a Bergont nem szeretem.
2012. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az elsőt a pierre cardin gyártja.Aug.elei babának lenne,a bergon nem nagy márka azt mondják,de 10 cm-rel hosszabb a mózese.

A másik meg megbízhatóbb márka talán.

Nem tudom....

2012. jan. 9. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: az én babám simán elfért sokáig egy hasonlóban, mint az első, még télen is jól becsomagolva.

A Bergon nekem túl nagy, nehezen kezelhető, olyan buldózer jellegű. :) Én nem szeretem az ilyet, de az első fajta bejön.

2012. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Bergon, nekem sokkal strapabíróbbnak tűnik a váza. Nekem ugyan nem Bergonom van, hanem Coletto, de kb. ugyanaz a kettő és már több, mint két éve nyúzom olyan, mint az új, a kistesót is kiszolgálja, aki májusban érkezik. Egyébként ezen az oldalon a PC-kre is sokan panaszkodnak.
2012. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre szavazok.
2012. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen a Bergon strapabírónak tűnik ránézésre, és lehet az is, de mikor kipróbáltam, akkor nagyon nem tetszett. Nekem nehezen kezelhető volt, és nem volt jó kanyarodni sem vele.
2012. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is az elsö mellett voksolnék...

Sajnos a Bergonokat senki nem dicsérte még eddig nekem sem....

2012. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az első a legjobb szerintem! Bár nekünk Raf-Poll Twistünk van és én nagyon szeretem
2012. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!