Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érvek-ellenérvek ezekről a...

Érvek-ellenérvek ezekről a babakocsikról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Vidék, tömegközlekedéshez nem használnánk, szeptember eleji babának, járda kicsit göcsörtös(most Hauck Citink van, boldogulunk vele),családi ház,nem kell cipelni.


2012. jan. 10. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én nem ismerem ezeket a kocsikat de valahogy kinézetre az első szimpatikusabb.
2012. jan. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a második féle van, nagyon szeretem. Nekünk semmi gondunk nem volt vele. Strapabíró, jól kezelhető.

A Raf-Pol és Bergon és hasonló típusúakat én nem szeretem, nekem túl nagyok és nehezen irányíthatók, bár az is biztos, hogy bármelyiket is veszed, szerintem el fogsz vele boldogulni. Egyik sem olyan rossz, hogy nagy baj legyen belőle, ha megveszed.

2012. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló van, én nagyon szeretem. Ha őszi lesz a baba, még jobb is. Télen a mózesbe be tudod bugyolálni, mire kinövi, itt a jó idő, mehet a hordozóval, vagy a sport résszel. Én a belvárosban használom a miénket, nagyon jó, imádom, és jól is néz ki. Nekem mindegyik tetszik, amit belinkeltél, de a második talán egy picit jobban.

:)

2012. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!