Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha 6 és fél hónapos...

Alaszka kérdése:

Az baj, ha 6 és fél hónapos kislányom nem tud kezén támaszkodva ülni? Ölben ülni akar, de egyedül nem tud.

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az én kislányom 8 hónapos korában tudott egyedül ülni először. Előbb saját magát kitámasztva, majd támaszkodás nélkül.
2012. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én fiam is 6,5 hónapos és ő sem tud, most próbálkozott vele de simán "felborult" :)
2012. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még nem is célszerű ültetni. Akkor szabad csak, ha már önállóan tud felülni, ez pedig leggyakrabban 8-9 hónapos korban jön össze.
2012. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3. válaszló írja. Az én fiam is 8,5 hósan ült ki (mászásból) egyedül.
2012. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam is 9 hónaposan ült támaszték nélkül először, pedig 7,5 hónapos korától mászik.
2012. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy a 3. írja. Ez egy tévhit, hogy a babák fél éves korukban ülnek. Persze, vannak, akik igen, de a többség csak a 8.-9. hónap körül.
2012. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is épp ennyi idős, de még nem is próbálgatja az ülést egyedül. Persze ölben szívesen ül, de szerencsére nem sokszor igényli, most kapott rá az oda-vissza forgás élményére, most az köti le :)
2012. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattatok. A nagyobbik lányom is úgy emlékszem, 8 hónapos volt, de most amiket olvasok a mozgásokról sok helyen azt írják, hogy a 6-7. hónapban már megtámaszkodik...
2012. jan. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!