Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet jelentkezni "válogat...

Hol lehet jelentkezni "válogatásra"?

Figyelt kérdés
5hós a kisfiam.hála Istennek a "tökéletes" baba. világos tengerkék szem,szőke haj.a rokonság mindíg piszkál hogy olyan mint a neogranormonos baba.miért nem viszem el valahova.de hova,azt senki nem tudja.kérlek ha valaki tud ilyenről írjon.az én véleményem az,hogy nem pont az én gyerekem fog bekerülni,hanem inkább akinek mama,papa is ismert....lehet nincs igazam e ezt gondolom.
2009. máj. 24. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyanezzel fárasztanak, de soha nem tenném ki a Fiam ilyesminek.

Ha Te mégis úgy dötesz, itt a netem bizti találsz ilyen oldalakat, írd be a googl-be, nem...

2009. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszer utána néztem a neten, és azt olvastam, hogy regizstrálni kell ami valamennyi pénzbe kerül, akkor beviszed a babád a stúdióba, és csinálnak róla képeket, majd a reklámozni akaró cégek választják ki a képek alapján.
2009. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én kerestem a googglen,nem nagyon találtam semmit.lehet nem jó címszavakat írtam be.köszönöm nektek.az elsőnek: van abban valami amit mondasz,de én nem egy pár fotót tartok hülyeségnek hanem pl ha 3-4éves kislányokat meneteltetnek a kifutókon 30éves nőknek való sminkben és ruhában.szerintem egypár fotó nem gáz.a gyerekem külön élvezi ha fotózzák,de ízlések és pofonok:) másodiknak:azt nem tudod véletlenül hol lehet regisztrálni?
2009. máj. 24. 22:43
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
betiltanám az ilyesmit, nem szabadna a gyerekeket így kihasználni
2009. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

[link]

[link]

Sajnos amire én gondoltam azt nem találtam meg, de találtam kettőt, hátha tetszik.

2009. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

jaj már mi a frxxxért kellett lepontozni, azért, mert meg írtam hogyan kell ezekre a fotózásokra jelentkezni. Talán nem a kérdésre válaszoltam, ami még hasznos is, mivel szó szerint erre volt kiváncsi a kérdező.

Hihetetlen, hogy ti ezta pontozást arra használjátok, hogy egyet éért a te nézeteiddel, vagy sem. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák, és mindenkinek meg van a saját véleménye. Pontozzatok nyugodtan, már úgy is csak 71 %- ban adok hasznos válaszokat. Előe is köszönöm :P

2009. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy bárki leugasson,nem vagyok kíváncsi arra ki mit gondol ezekről a dolgokról,és aki válaszol normálisan lepontozod?mi a fenének írogatsz itt egyáltalán?köszönöm a válaszolónak.
2009. máj. 25. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:
persze, de ha meg meglát a tévében egy cuki kisbabát, akkor meg visít, hogy deaaaaaariiiiiiiiiii babbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaa..... most viszont nyomja, hogy ez szívtelenség, és nem tenne ki gyereket ilyennek. biztos szar érzés lesz a gyereknek 20 évesen elmondani a faszijának, hogy ő már 3 hónaposan sztár volt, igaz, csak egy reklám erejéig. :D szerintem poén, és nem hiszem, hogy sanyarúan bánnának velük.....
2009. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!