Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Csak én érzem néha...

Anyukák! Csak én érzem néha úgy, hogy megőrülök?!

Figyelt kérdés

A mai napunk katasztrofális... Pár napja elkezdett sikongatni, egész nap sikítozik, nyűglődik, szenved, semmi nem jó neki.

Az éjszakékat még mindig nem alussza át, ami nem is lenne baj, azokon a napokon amikor eszik és alszik tovább, na a tegnap éjjel nem ilyen volt, evett és utána nézelődött, kb 10szer kelt, egyfolytában rázni kellett a popóját, hogy aludjon...

Gondolom a fáradtságtól bírom ma nehezebben, de úgy érzem, hogy mindjárt kihullik a maradék hajam is.

Más is szokott így érezni, vagy csak én vagyok ultra fáradt, vagy rossz anya, hogy sokszor egyre nehezebben tolerálom az ilyen napokat?!

Mindenki mindig azt írja az ő babája ilyen meg olyan szuper, alszik egész éjjel napközben 2-3órát egyhuzamban, én örülök, ha egy órát alszik egyben nappal...


2012. jan. 10. 17:21
1 2
 1/14 kíváncsicska ***** válasza:
Mennyi idős a babád? A mienk 6 hetes.Eddig minden rendben volt vele éjfél és 3 körül kelt.Ha front volt akkor kicsit felborult ez a helyzet.Na de az elmúlt 3 éjszaka szinte semmit nem aludtunk.Nem tudom mi történt vele.Tény hozzászoktunk a jóhoz de én is egyre fáradtabb vagyok.Párom seítségére számíthatok szerencsére, de nincs szívem felkelteni mert ugye neki meg dolgoznia kell.
2012. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a picid?Azt nem írtad.

A kisfiam lassan 11 hónapos!

Jó gyerek.....de vele sem egyszerű sokszor!

Szintén nem alszik rendesen éjszaka,sokat nyűglődik,kiesik a cumi sír utána.

Ha nem fáradt nem lehet alvásra bírni.

Délután is változó,hogy mikor és mennyit alszik.

Kiszámíthatatlan.

Sokszor én is nagyon fáradt vagyok és ki is borulok,de mindig rájövök,hogy hiába, úgysem tudok mit csinálni vele,ez van.

Jó lenne lepihenni du mikor alszik,de akkor meg minden mást kell csinálni.

Főleg a főzés frusztrál,amikor nincs se kedvem,de ötletem,hogy mit csináljak.

2012. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A lányom se nagyon aludt nappal, éjszaka igen, kivéve néhány hetet. Akkor én is ki voltam bukva, mert éjjel nem tudtam pihenni, nappal meg egy perc nyugtom se volt. De van olyan, akinek egy percet se aludt a gyereke nappal soha, viszont éjjel is kelt...na amikor mesélte, szegény, én meg se mertem szólalni. Ennek fényében a z én gyerekem is "szuper" lett.:) Elmúlik ez is, csak még nem látod az alagút végét. Az első gyereknél mindenki így van vele, hiába mondják, valahogy nem hisszük el, és a pillanatnyi helyzeten nem változtat. Nyugi, nem vagy rossz anya, neked is, és a babádnak is vannak jobb és rosszabb napjai. A fáradtság miatt van, esetleg próbálj segítséget kérni a férjedtől, vagy a családtól. Egy nyugis éjjel csodákat tesz. De hidd el, elmúlik!:)
2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

6 hónapos lesz a hónap végén.

Köszönöm a válaszokat, segíteni nem nagyon tud csak hétvégén a párom , mert hétköznap minden nap este 8ig dolgozik, szóval egész nap én vagyok a kicsivel..

Éjjel se nagyon tudna, mert cicizni kell fel, szóval ott kell, hogy legyek.

Tudom, hogy elmúlik igazából a majdnem fél év alatt ma borultam ki igazán először , ezt is úgy, hogy magamban morgok.. :-)

Remélem holnapra elmúlik, és megújult erővel indul a napunk! :-)

2012. jan. 10. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:

A mai nap nekünk is rosszabb, mint eddig mostanában bármelyik. Már az éjszaka sem volt olyan jó, mint eddig. Kétszer kelt, reggel 6-kor már harmadszor. Napközben nem aludt háromnegyed óránál többet egyhuzamban, semmi nem jó neki, ma már én is sírtam. ráadásul senki felém nem néz(mármint a barátnőim).szóval nem vagy egyedül.

Remélem a holnap jobb lesz.

2012. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és 4 hónapos a babám.
2012. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha visít,akkor lehet h fáj vmije.Mi is így voltunk,mire kiderült h külső hallójárat gyulladása van a kislányomnak.De a foga miatt is lehet.Ha a visítós sírás nem múlik,lehet érdemes lenne elvinni orvoshoz.

Jobbulást!

2012. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

18:28-as

Sajnálom :-(

A barátnőim nekem is szépen megkoptak, állandóan dolgoznak nincs idejük rám... én ezzel úgy vagyok, hogy ha majd ők lesznek anyukák akkor fognak csak rájönni, hogy ez mennyire rosszul tud esni az embernek..

Holnap reméljük új nap , új remények, bár egyelőre az éjszakában reménykedem :-)

2012. jan. 10. 19:10
 9/14 A kérdező kommentje:

nem visít, hanem sikongat szerintem élvezi, hogy hallatja a hangját, csak engem ez ma eléggé kiborított, mert nagyon hangos tud lenni...

A foga mondjuk zavarhatja, de arra van itthon mindenféle egy próbát teszek majd hátha...

Köszönöm a tanácsot!

2012. jan. 10. 19:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne stresszeld magad az éjszakára, próbáld elfogadni, hogy most ez van, és esetleg kellemesen csalódsz. Jobb, mint fordítva.
2012. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!