Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Csak én érzem néha...

Anyukák! Csak én érzem néha úgy, hogy megőrülök?!

Figyelt kérdés

A mai napunk katasztrofális... Pár napja elkezdett sikongatni, egész nap sikítozik, nyűglődik, szenved, semmi nem jó neki.

Az éjszakékat még mindig nem alussza át, ami nem is lenne baj, azokon a napokon amikor eszik és alszik tovább, na a tegnap éjjel nem ilyen volt, evett és utána nézelődött, kb 10szer kelt, egyfolytában rázni kellett a popóját, hogy aludjon...

Gondolom a fáradtságtól bírom ma nehezebben, de úgy érzem, hogy mindjárt kihullik a maradék hajam is.

Más is szokott így érezni, vagy csak én vagyok ultra fáradt, vagy rossz anya, hogy sokszor egyre nehezebben tolerálom az ilyen napokat?!

Mindenki mindig azt írja az ő babája ilyen meg olyan szuper, alszik egész éjjel napközben 2-3órát egyhuzamban, én örülök, ha egy órát alszik egyben nappal...


2012. jan. 10. 17:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem a foga jön esetleg?
2012. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekunk tegnap volt szornyu napunk, deltol ejfelig 1,5orat aludt, 10perces szakaszokban, a mai nap me nyogtuk a tegnapi kialvatlansagot, nem volt jo fekve, hason, kezen, cicin, dudi sem kellett, most neztem telihold volt es nalunk esett is, szoval fel a fejjel holnap majdcsak jobb lesz

9hetes baba anyukaja

2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

csatlakozom a csapathoz:(

A nagyfiam egy angyalka, a 4 hetes kislányommal úgy ahogy bírom az éjszakázást. Az volt rettenetes, mikor a fiam a héten megfázott és vagy 3-4 éjszaka szinte alig aludtam, mert mikor végre elaltattam a kislányt, felsírt a lázas fiam. Szó szerint bőgtem minden nap, annyira kimerült voltam. És a lányomat is volt, hogy 1 órán át altattam.

Most sem könnyebb, de legalább a fiam gyógyulgat, már nem mindíg kel éjjel. Nappal szerencsére alszanak. A fiam egyszer délben, a lányom 3X: délelőtt meg tudok tőle főzni, rendet rakni stb.; délben alszik a fiammal együtt, ilyenkor dolgozok (az is nagy érvágás volt, hogy a hugi születése óta a fiam az eddigi 3 óra helyett már csak 1,5-2 órát alszik délben); délután muszáj játszak a fiammal, mert mióta megvan a hugi, már nem játszik el egyedül. Ha este lefeküdtek (jó esetben együtt), akkor dolgozgatok még, vagy ha nem, akkor igyekszem 11-ig lefeküdni, hogy 1.5-2 órát aludjak, mielőtt a lányom ébred enni. Reggelente nagyon fáradt vagyok, a tejem elapadt, fejni nincs időm, a férjem nem tud segíteni, mindent (favágás, tűzgyújtás) én kell csináljak. A nagyik jönnek néha segíteni 1-2 órát délelőtt. Ráadásul még tisztulok, kielégítetlen popónak (b@szatlan pics@nak) érzem magam, és ez nagyon flusztrál engem is, meg az amúgy szintén hullafáradt férjemet is. Szóval nagyon meg tudlak érteni.


2 gyermekes anyuka

2012. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát mindenkivel együtt érzek...

A tegnap éjszaka valamivel jobb volt mint az előző, azzal a különbséggel, hogy reggel 6kor kelt és már nem is aludt vissza.

Most aludt el, de ahogy ismerem fél óra és kelni fog...

ma jövök megyek vele , abban reménykedem, hogy így jobb lesz elnézelődik majd :-)


Mindenkinek kitartás, és szép napot!! :-)

2012. jan. 11. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!