Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindjárt megőrülök! Kisbabás...

Mindjárt megőrülök! Kisbabás anyukák, a ti párotok hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom és elég sokat veszekszünk amiatt, hogy eljár szórakozni. Ezt nem úgy kell érteni, hogy bulikba, de a tesójával/unokatesójával sokszor összeülnek borozni és hajnalban részegen jön haza.

Holnapra már idehívta a régi egyetemista barátait és ezt csak ma merte bejelenteni. Nagyon összevesztem vele és azt mondta nekem, hogy "ne várjam el, hogy itthon üljön, mert én itthon vagyok.."

Egyre többet veszekedünk, tudom, hogy rengeteg gondja van a szülei miatt, de olyan nagy kérés, hogy legalább mi legyünk egy normális család?


2010. dec. 10. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem még sose rúgott be, úgyhogy nem igazán releváns, amit írok, de vendégeket azért gyakran fogadunk. Nálunk alapszabály, hogy amikor a gyerek alszik, akkor kuss van. Mivel éjjel a gyerek garantáltan alszik, így éjjel garantáltan kuss van. Nem is tudom, mit képzeld a férjed, hogy 4 hónapos baba mellé italozgatós haveri bulit szervez. :-( Nagyon sajnállak, részvétem. :-(
2010. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem ez nagyon ugy tunik, apuci egyaltalan nem allt meg keszen az apasagra, egyebkent nem viselkedne ugy, mint egy nagy gyerek. Hany evesek vagytok?
2010. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tervezett baba, kicsapongó életet éltünk előtte, de nekem egyáltalán nem esett nehezemre megváltozni, ezek azok a bizonyos anyai ösztönök..

Ő már 30 éves, de úgy érzem ezek után, hogy még 10 év múlva sem lenne képes "normálisan" élni..

2010. dec. 10. 22:06
 4/17 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, hogy már a szilveszteri partit is szervezi.

Ő folyton azzal jön, hogy menjek el, vigyáz a picire , éjszaka már alszik reggelig.

De nekem nincs kedvem, itthon akarok lenni mellette, mert mi van ha éppen akkor kéri a cicit megnyugvásként, mert rosszat álmodik, vagy bármi..

2010. dec. 10. 22:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem nem szokott inni, de mi is járunk a barátainkhoz, ők is jönnek hozzánk. De este 6-kor hazamennek, mi is eljövünk este 6-kor. Náluk is fürdetés, vacsora, alvás, és nálunk is. De a gyerek nélküli barátaink is tiszteletben tartják ezt.

A férjem sem viselkedett így sosem, mint amit a tiedről írtál. Számomra ez elképzelhetetlen.

Rettentően sajnállak téged is és a babát is.

Előbb-utóbb én a helyedben megfenyegetném, hogy mégegy ilyen, hogy berugás vagy "meglepetés buli" és fel is út, le is út. Mert ez sem neked, sem annak a pici kislánynak nem hiányzik.

Beszélj vele!

Sok sikert!

2010. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk mi mindkét lányunkat terveztük akartuk(4 éves és lassan a kicsi 2 éves)

De én fél évente egyszer egyszer megyek el egyedül a DM-be pelenkáért stb.

De a párom is munka-haza útvonalon jár.Soha nem voltam/volt egyedül sehol.

Idén májusban Ő lepett meg (házassági évfordulónk alkalmából)egy Shoder Klubbos jeggyel addig anyukám vigyázott a lányainkra.

Mi rajongásig imádjuk a lányainkat és eszünkbe sem jut ilyen programokhoz.

Max ha nagyon ráér itthon gépezik.

de segít mindenben vasalás,főzés és magától ha én nem csinálok akkor hétvégente süt sütit mert nagyon édes szájú.

2010. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Már többször megfenyegettem, bár nem mentem haza anyuékhoz. De csak a baba miatt, még olyan pici, más környezet, félek, hogy hogyan viselné. Vagy meg sem érezné?

Ugyanis holnap valószínűleg elmegyünk haza. Már tényleg nem bírom. Annyira szeretnék egy normális családot, mindkettőnk előtt ott a rossz példa, hát olyan nagy kérés ez??

Sajnos nagyon elkényeztetett gyerek, ez jellemző leginkább a személyiségére.

Egyébként már 8 éve vagyunk együtt, eddig jól megvoltunk, mert mindenhova együtt mentünk. Most meg egész nap egyedül vagyok a babával.

2010. dec. 10. 22:15
 8/17 A kérdező kommentje:
El sem hiszitek mennyire irigykedem, pedig tudom nem szép dolog. Most valahogy elképzelni sem tudom, hogy ez valaha változik..
2010. dec. 10. 22:16
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért nagyon szeretjük egymást, de én úgy gondoltam, hogy majd megváltozik, ha itt lesz a kis csöppség.

Sajnos az anyagiakban is csak ő tud támogatni.. Ugyanis tavasztól levelezőn fejezem be az egyetemet, de a szüleim nem tudják finanszírozni, csak ő. Nagyon nehéz ez..

2010. dec. 10. 22:19
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha elköltözöl egy időre a babával, kevésbé vislei meg, mint az, hogy a párod részegeskedik, hangosan bulizik a haverjaival. Még lehet, hogy jobb is neki, sőt tuti, hiszen gondolom egy nyugodt környezetben lenne. Hátha a párod is észhez kap. De ha nem, akkor is a gyerek érdekeit kell szem előtt tartani, és neki nyugodt környezetet kell biztosítani.

Én anniyra szeretem a szilvesztert itthon tölteni a férjemmel és a 3 gyermekemmel! Nevetgélünk, nasizunk, pihenünk, játszunk. Amikor még szoptattam, olyan jó volt, amikor a baba pl. pont a Himnusz alatt szopizott. Nagyon megható volt, és egy pillanatig sem vágytam sem én sem a férjem bulizni vagy más társaságba. Nekünk a gyerekeink, és mi egymásnak a legfőbb társaságunk!

2010. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!