Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális ha a 2 éves fiam...

Az normális ha a 2 éves fiam csak 3-4 naponta tud kakilni? Hogy mért azt nem tudom

Figyelt kérdés
mindennap eszik gyümölcsöt,fött kaját,joghurtot,iszik tejet,reggel este,csokikat nem nagyon eszik.mért nem kakil mindennap?miben változtassak?ja délben,és vacsira is fött kaját kap.
2012. jan. 10. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

És nehezen kakil, mikor kakil?


Egy 2 évesnél ez már annyira nem mondható normálisnak. Nekünk nem volt ilyen problémánk, de több ismerősünknek igen, az orvosok egybehangzó véleménye szerint ennek lelki okai vannak, ritkább esetben szervi!

2012. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyit iszik egyéb folyadékot?
2012. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
iszik folyadékot,bár vizet adok általában,hát nem tul sokat iszik,talán napi 2 deci,na meg a reggeli,esti tej,azzal eggyütt olyan 8deci összesen.lehet kevés lenne?hát ha lelki oka van,akkor mi,nem jár bölcsibe sem egyenlöre,én itthon vaok vele,és szeretjük öt,rengeteget foglalkozok vele,és ezt el is várja,ugyh.nemtudom.forduljak orvoshoz vele?
2012. jan. 10. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
én 2 évesem detto. igaz ő míg csak anyatejes volt addig hetente 1x kakilt, 5 hónapos kora óta 2-3 naponta. akkor viszont gond nélkül, szóval én nem aggódok :) rengeteget iszik (napi fél-1l), sok tejet is iszik (napi 6-7dl), rengeteget eszik, 14 kiló... :) a doki se tudott mit mondani, ő ilyen.
2012. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!