Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babával lehet nyitott...

3 hós babával lehet nyitott ablaknál aludni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kislányom aug. végén született, muszáj volt nyitott ablaknál aludni, mert máshogyan ki se bírtuk volna a lakásban. Az a fontos, hogy ne legyen huzatban a baba ágya és ha onnan kiveszed, akkor se legyen huzat. Mi mát hetek óta nyitott ablaknál alszunk, mert másképp perzsel a meleg. Így is min. 23 fokig ment le a hőmérséklet, télen meg reggelre 18 fok volt.. Ja! És úgy se volt egyszer se beteg a gyerek....
2009. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szoktatás kérdése szerintem. Én biztosan nem hagynám éjjelre nyitva a fiamnál, még én is megfáztam egyik nap így. Nálunk 24, 24 és félre megy le bent a hő, de inkább nagyon vékony pléddel takarom vagy nyitva hagyom az ajtót nála. Vagy öltöztesd fel jobban és akkor nyitva lehet az ablak, persze tényleg ne huzatos helyen. Próbáld viszonyítani ahhoz, hogy mikor sétálni viszed hogyan öltözteted fel.
2009. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A hálóban 28-29 fok van,(panellakás.)Más ablak nem lenne nyitva.Most már nem elég a nappaliablak,nem jön be elég levegő.
2009. máj. 25. 08:11
 4/4 anonim ***** válasza:
két hónapos a kislányom, kb. két hete nyitott ablaknál alszunk. Én annyi óvintézkedést tettem, hogy a kiságy rácsára terítettem egy plédet, így a szellő nem ér közvetlenül hozzá. Írtó jókat alszik ő is, meg mi is.
2009. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!