Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babáknál ki hány...

Anyatejes babáknál ki hány hósan ad gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hósan kezdtem el. Szerencsére volt/van elég tejem, így addig felesleges lett volna. Kb. 1 hónap alatt váltottuk ki a 10 órai szopcsit, bár eleinte nem gondoltam volna, hogy a kisfiam egyáltalán fog gyümit enni, mert elég nehezen indult a dolog. :) Már lassan 9 hós.
2009. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak 6 hónapos kora után kezdtem gyümölcsöt adni. Mivel elég volt addig csak a tej, nem akartam korábban lezdeni, az anyatejtől is szépen fejlődött a kislányom. Nálunk is 1 hónap alatt sikerült kiváltani a tízórai szopit, bár azért még néha a gyümölcs után is kéri :)) A héten lesz 9 hónapos és mostmár főzeléket eszik husival.
2009. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsi lányom mégcsak két hónapos, de terveim szerint 6 hónaposan fogom megkínálni gyümölccsel, addig csak szopi lesz.
2009. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is úgy terveztem,hogy 6hónaposan táplálok majd hozzá,de sajnos lusta volt szopizni a fiam,így már 4hónapos kora óta kapott gyümölcsöt,5hónaposan főzeléket,tejpépet(vacsira)és most hogy már lassan 7hónapos,babakekszet is.
2009. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a lanyom 5 honapot betoltott es probalgattam kostoltatni almalevel tobbszor is, de nehezen ment es elhuzta a szajat. most szunetelunk. egy-ket het es ujra probaljuk :). tejcsi van eleg, de most jon az igazi gyumiszezon es szeretnem ha reszesulhetne mindenbol frissen :)
2009. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5,5 hónaposan elkezdtem kóstoltatni. Volt/van elég tejem, de azért adtam neki gyümölcsöt. Szoptatást nem akartam kiváltani, csak úgy gondoltam, hogy ismerkedjen az izekkel.
2009. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Én lányom még nincs egészen 4hós,és tudom mindenki azt mondja hogy fél évig anyatejet kapjon kizárólag de régen ilyenkor már mindent adtak neki( gyümit)Azért gondoltam hogy kóstoltatok vele mert most mindig van valami szezon gyümi.
2009. máj. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!