Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki hozzátáplál 4-5 hónapos...

Aki hozzátáplál 4-5 hónapos anyatejes babájához, hányszor, milyet és mennyi gyümölcsöt ad egy nap?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom szombaton lesz 5 hónapos, csak anyatejes, 5 napja kezdtük a hozzátápit. 2 napig tízórai előtt almalevet kóstolt, az ízlett neki, utána szopcsi, 2 napig almapép, nagyon ízlett neki, utána szopcsi, viszont a széklete egybefüggő lett tőle, ezért nem mertem ma már adni neki, ezért most sütőtököt kapott, ez is nyerő volt + szopcsi. Holnap vároma hatást. Abban reménykedek, hogy ez hátha meghajtaná, s akkor keverném az almával.

Mi itt tartunk.

s ti?

Amúgy az én kislányom 65 cm, 7200 gramm.

2010. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk az alma nem ,csak a leve jött be ! Most banánpürézünk és ez ízlik neki ,a kakival sincs gond :)Hányszor adod neki ?Mennyit ?
2010. febr. 1. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi öt hónaposan kezdtük,napi egyszer.Mindig egy picit többet és egy hét után már ő alakította, hogy mennyit szeretne.Mi ettünk almát,almát banánnal és a 4 hós kortól adható bébiételeket.
2010. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15.17-es vagyok. Egyszer adom neki délelőtt tízóraira, a max eddig 40 gramm volt, a dokinőnk mondta, hogy miért csak ennyit lehet azt nem értem.
2010. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!