Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem féltek adni kiflit,...

Nem féltek adni kiflit, kenyérhéjat, kekszet adni rágni a babátoknak? Olyan sokszor hallottam, hogy torkán akadt, és fuldoklott tőle.

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogynem félek, de valamikor el kell kezdeni. Barátnőm kifejezetten nem aggódik ha köhög a gyereke a kajától, nekem még a férjem is összerezzen ha a barátnőm gyereke köhög. Mi apróra vágjuk amit lehet, de darabosan adjuk és nagyon figyelünk, plusz tudjuk mi a teendő, hogy kell kiszedni a szájából, ezen felül pedig szerencse kérdése.Konkrétan ettől jobban tartok mint a bölcsőhaláltól, de meg kell tanulnia darabosat is enni.(11hós anyukája)
2012. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5 hónaposan kapott először kekszet, pedig a foga csak 9 hónaposan jött ki. Addig jobb amúgy ilyesmiket a kezébe nyomni, míg nincs foga, így nem tud letépni belőle kis darabokat, hanem a nyála felpuhítja.

Én is félve adom neki, de szereti csócsálni nagyon. Meglátja a babakekszet a kezemben és már vigyorog és sikítozik. :) 9,5 hónapos

2012. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy negyed kiflit szoktam adni a fiamnak, de nem hagyjuk egyedül vele, figyeljük, hogy mit csinál. Mivel még csak két foga van, az is alul, ő inkább még csak szotyorgat. A végén kell résen lenni, mert az elázott cuccot képes egybe betömni, így amikor már csak egy felismerhetetlen valami van a kezében, elvesszük tőle.
2012. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos a fiam. Nagyon félek neki ilyeneket adni, egyenlőre kerülöm is, de egyszer el kell majd kezdeni. Babakekszet szoktam adni neki, de az szétolvad a nyálától. Van, hogy így is halásznom kell a nagyobb darabokat a szájából.
2012. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off.Milyen babakekszet adtok?a Hippes annyira pici és nagyon törik..én babapiskótát próbálok folyamatosan,de mndig a torkán akad szegénynek és öklendezik.
2012. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a tescoban szoktam neki venni hosszúkás kekszet, azt pont marokra tudja kapni, vagy a rosszmanban babydream-eset.
2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!