Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácstalan vagyok, milyen...

Tanácstalan vagyok, milyen játékot vegyek a 8 honapot betöltött fiamnak ami lekötné? Már 3 hete felál a butorokba kapaszkodva, mindent lepakol amit elérés semmilyen játék nem köti le, nálatok mik váltak be?

Figyelt kérdés
Fisher price játékokat nézegettem de nem tudom mit érdemes megvenni ami érdekelni is fogja és nem csak pénzkidobás,nálatok mik a sláger játékok?
2009. máj. 25. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiam ugyanezt csinálja, barátnőm megnyugtatott kinövi, de most ez az újdonság számára, kitartás...
2009. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is most fedezte fel h milyen jól lehet araszolni a bútorok mellett, de ha gurítom neki a labdát azért felhagy a csimpaszkodással és kacagva kergeti a szobában a labdát.
2009. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint négykézláb kergeti :)
2009. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h most bármi is lefogja kötni, mert most neki nagy öröm és bohóckodás, h tud mászkálni, járkálni és egyedül eléri azt, amit akar. Mármint az én kislányommal így jártam
2009. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a szupi "fejlesztő" játékokon túl odavan a vízzel töltött pet palackért, a kaviccsal, kővel töltött pet palackért, a műanyag pohárért, kiürült margarinos dobozért, a kis szűrőkanálért. Ezeket fogdossa, ütögeti a falhoz, egymáshoz. De lehet, hogy most ha lehozod neki a csillagokat az égről, akkor is csak a pakolás fogja érdekelni, amí be nem gyakorolja az egészet.;D
2009. máj. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
néztem játékokata zenélö,tanulo telefont,a tanulo kutyust,a szines csészetornyotés a zenélö világito csillag piramist néztem vagy még járássegitöket.Szerintetek érdemes valamelyiket megvenni?
2009. máj. 25. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább célozgass a nagyszülőknek, rokonoknak. Vegyék meg ők! ;) Az uncsitesóm kislánya szerette a tanuló kutyust.
2009. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bad Piggies? Én 14 vagyok mégis leköt XD és semmi durvaság, vér egy Angry birds féle játék járműveket kell építeni, hogy a malac bejusson a célba. Ha megveszed akkor jó hiszen ad hozzá egy "Field Of Dreams" nevű pályát amin egy naaagy üres térképen összerakhatsz kedvedre való járműveket
2014. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!