Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett a 4 és fél...

Mi történhetett a 4 és fél hónapos kisfiammal?

Figyelt kérdés

Eddig kb. 2 hónapos korától átaludta az éjszakát este 9-től reggel 6ig utána meg 10-kor kelt.

Most elalszik 9, fél 10 fele de van hogy kel 1-kor van hogy 4 kor

Az is előfordult hogy hajnali 5-kor kukorékol

össze vissza alszik, amúgy tápszeres, ez 1-2 hete kezdődött

Köze lehet hogy elkezdtük a hozzátáplálást?

a hasa nem fáj és kakilni is tud akkor nem tudom mi lehet ja és nem enni vagy inni kell fel csak úgy "játszani"

Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm


2009. máj. 25. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányom is ugyanezt csinálta, 6 hetes korától átaludta az éjszakát, volt, hogy reggel 8ig aludt, most viszontvolyan 3 és fél, 4 hónapos kora óta kel egyszer, kétszer, rosszabb esetben háromszor éjszaka enni. Hogy miért változott meg, azt nem tudom, csak goondoltam, szólok, hogy nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel :o))

2009. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 6hetes átaludta az éjjelt,majd 4hónaposan elkezdtem hozzátáplálni(gyümölcs),és így újra kelt 2-3x enni.Mert csak cicin volt hajlandó visszaaludni.Én a fürdés után adtam neki tejpépet,szopizott...és így nagy nagy türelemmel (2hónap)leszokott a ciciről.amikor megébredt,vissza adtam neki a cumit,és simogattam,ringattam ha kellett.De most fogzik,és kezdődik minden elölről.Egyszer csak vége lesz,kitartás
2009. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonló a helyzet.Most vagyunk 3 hósak,és 5 hetes kora óta este8-reggel6ig alszik. Pár napja sír éjjel 1kor utána 4körül. Nem ébred fel,csak sír. Megsimogatom és utána alszik tovább. Gondoltam a fogára,pocójára,esetleg éhes, de nem tudtam rájönni mi a baj. Enni nem akar mert azt próbáltam. Régen ezekben az időpontokban szokott.
2009. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hát nem tudom de majd csak aluszunk megint rendesen

Én is gondoltam a fogára, mert eléggé nyálzik meg a kezét mindig rágja de ezt már több hete csinálja úgyhogy nem igazán lehet rá jönni mi a baj, lehet hogy melege van de nincs is túl öltöztetve csak 1 badyban alszik, remélem kinőjük hamarosan!

:D

2009. máj. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!